Birden Fazla Zaman Seçimi Olan Zaman Rölesi?

engn_baba

Üye
fabrikamızda arıtma tesisinde kullandığımız bir pres sistemi var küçük ve eski bi sistem şimdilerde arıza yapmaya başladı panosunu değiştirmek istiyorum benım sormak istediğim şu; makina zamanlamayla çalışıyor starta bastığımda pres itmeye başlıycak 15 saniye basıcak bu süre tamamlandığında çamurpompası devreye giricek pres son konumunda durucak ben ıkı saatte bir yada 1 saatte bir presin yine basmasını ıstıyıyorum plakaların açılıp basınçlı çamurun taşmaması için uzun lafın kısası 3-4 tane zaman rölesi kullanıp kalabalık yapmakta istemıyorum piyasada öyle çoklu zaman ayarı olan röleler varmı bilen arkadaslar varsa öneride bulunabilirmi yada sistem hakkında daha parlak fikirler sunabilirmi? saygılar...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
zelio soft kullan işini gorecektır butun bılgılerı formda mevcut programda yardımcı olurum ıstersen

Programlaması kolay, fiyatı makul, yerli ürün olan Gemo akıllı roleyi de kullanabilirsin. Forum da PLC+akıllı roleler sayfasından her türlü döküman'a ulaşabilirsiniz.Besleme olarak bildiğim kadarı ile 12,24 ve 220 Volt seçenekleri var. tek rolede 14 giriş 10 çıkışı olan bir akıllı roledir.

inter marka zaman rölesi kullanmıştım gayet iyi.Tavsiye ederim.

maaliyetleri yüksekmi acaba harika abi fıyatları makuldur demıssınız bıraz daha yardım ıstesem fıyatlar nedır yada farkı nedır aralarındakı cunku normal devreyle kıyaslamak ıstıyorum akıllı röleler hakkında da pek bısey bılmıyorum oyuzden sordum hepınıze çok tesekkur edıyorum yenıden...

Gemo akıllı rolenin fiyatı,120-150 TL civarında alabilirsin. Ve PLC programlamaya başlayanlar için ideal bir roledir.Yazmış olduğun programları simule etmekte birebir. Cihazı almadan siteden programını indirerek şimdiden deneme programları yazabilirsin. Bu cihaz'ın AR2-A modelini alırsan ve birazda otomatik kumanda bilgin var ise bir çok işi yapabileceğine inanıyorum.Ayrıca www.gomo.com.tr adresinden her türlü desteği alabileceğin gibi https://www.kontrolkalemi.com/forum...o-ladder-program-and-kullanim-klavuzlari.html sayfasından her türlü dökümana ulaşabilirsin. Genede takıldığın yerler olursa forumdan sana yardımcı olunacaktır. Emin olabilirsin.Kolay gelsin.

harika abi çok saol abi teşekkür ediyorum yenıden yardımların için Allah sizi başımızdan eksik etmesin :))

Gemo nun AR2-A sı ıle de AR1-A sı ilede bu iş çözülür. Fiyatı AR1'in daha ucuzdur 12/8 giriş çıkışı mevcuttur. AR1 _ 172 TL liste İle
AR2__ 220 TL liste ile satışa sunulmaktadır. burdan tabıı %40 gıbı ıskontosu vardır.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri