Benim icin hangi Guc Kontrol Rolesi'ni onerirsiniz?

sisteme bağlamaktan kastınız,ortasındaki boşluktan,tesise enerji veren kabloyu geçiriyoruz değil mi?
Bir de bu durumda,akım trafosu oranı açısından,mevcut akım trafosunu da kullanmayıp,onu da bu akım trafosu ile değiştirmeli miyiz?
üçüncü bir sorum da bu tarfonun classı nedir?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
sisteme bağlamaktan kastınız,ortasındaki boşluktan,tesise enerji veren kabloyu geçiriyoruz değil mi?

evet tesise enerji verilen kabloyu geçiriyorsunuz

Bir de bu durumda,akım trafosu oranı açısından,mevcut akım trafosunu da kullanmayıp,onu da bu akım trafosu ile değiştirmeli miyiz?

evet 3 akım trafosuda ayni olmak durumunda

üçüncü bir sorum da bu tarfonun classı nedir?

trafo (500Ma-200A) 1-2500 çevirme oranında hassiyeti <%0.5

arkadaşlar burdaki mevzu büyük akımtrafolarından kurtulup yerine küçük akım trafosu bağlamak bunun ceremesini çeken çok arkadaş var küçük sistemlerde büyük tarz 100/5 bir akım trafosunu bağlamak zor. buna istinaden bu tür bir düşünceye girdik. inş hayırlı olur

Bence iyi yapmışsınız ,hayırlı olsun.Bir de analizörlerde kullanılan kabloya benzer akım trafoları var.tutuyorsun,baraya sarıyorsun.Birisi de sevabına onlardan icat etse ve gerekiyorsa röleyi ona göre tasarlasa çok iyi olur.Duyduğum kadarıyla nüvesi sökülen ,geçmeli tip akım trafoları varmış.
Çünkü asıl sıkıntı büyük tesislerde yaşanıyor.Akım trafosunu değiştirmek için o baraları dağıtmak,sökmek ne demek yaşayan bilir.Halbuki o analizörlerdeki şeyden olsa,hiç sıkıntı çekilmeyecek.

Abicim ben bi öleceğim günü bilmiyorum sana hem gprs hem gsm hemde internet bağlanabilen kael varkompi 18 pc üstüne laf söyleyebilecek varsa ben burdayım teknik testek için arayabilirsiniz
05356023037

kullanacağınız cihaz reaktif güç kontrol rölesi olsunda gerisi önemli değil.hepsi aynı mantıkla çalışıyor.kimilerinde bazı ek özellikler var.çıkış sayısı gibi.entes RG3-12C iyi bir cihaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri