beko buzdolabı problemi?

sanatkar

Üye
sn. arkadaşlar bilhassa beyaz eşya yetkili servisliği yapan arkadaşlara bir sorum olacak ;evde kullandığımız buzdolabı 2 kapılı beko marka buzdolabının buzluk kapısı açılıp kapandıktan sonra hemen açılmıyor sıkıca yapışıyor ancak bir müddet bekledikten sonra açılıyor bu normalmi ? yoksa problm olarak yetkili servise bildirmekte fayda varmı ?

SAYGILAR

arkadaşım buzluk kapısının hemen acılmaması normaldir fakat ıslak olmasıda acılmayı engellemektedir.dolap kapı mıtnatısını kurula ve sonra budura sür baya işine yarayacaktır.normal bi durumdur. bosh servis semih

sn arkadaşlar eski buzdolabında ve üst kattaki ailemin kullandığı dolapda böyle bir durum yoktu ama madem normal diyorsunuz problem yok bu modeller böle demekki
(esas sıkıntı ordan dondurmayı alıyorum söylemesi ayıp kaseye koyuyorum dondurmanın kapağını kapatıp tam geri koyacam dolaba bileğine kuvvet ki açılsın :) herkese teşekkürler )

Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla buzdolabıın üst kapağını kapatınca vakumluyor kapatınca o yüzden açılmıyor hemen .normal bir durum yani

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri