Beko 3503 SE kurutma modunda patlama sesi

Öncelikle selamün aleyküm. Bulaşık makinam bulaşığı yıkadı fakat kurutma modundayken makinanın arkasından yanmış plastik kokusu ve pat pat sesler geldiğini farkettim. Sigorta atmadı. Fişi çekmek için arkasına geçtiğimde, arkada kaplı plastiğin büyük olasılıkla ısıdan soyulduğunu gördüm. Resmini çektim aşağıdaki durumda şu anda. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Şimdiden teşekkür ederim.
P_20180507_222634.jpg

Öncelikle selamün aleyküm. Bulaşık makinam bulaşığı yıkadı fakat kurutma modundayken makinanın arkasından yanmış plastik kokusu ve pat pat sesler geldiğini farkettim. Sigorta atmadı. Fişi çekmek için arkasına geçtiğimde, arkada kaplı plastiğin büyük olasılıkla ısıdan soyulduğunu gördüm. Resmini çektim aşağıdaki durumda şu anda. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Şimdiden teşekkür ederim.Ekli dosyayı görüntüle 45454
çektiğin resimdeki erimiş plastikle hiç bir alakası yok
makinanın parazit filitresi arızalı makinayı geriye yatır alt taban kapağını sök prize taktığın kablonun makine içine girdiği yerde resimdeki parazit filitrenin patlamış olduğunu göreceksin yenisini alıp değiştirin.parça temininde sıkıntı yaşarsan ara yardımcı olurum.tel: 0536 462 18 59

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri