Bayilik ve toptan mazleme alımı

berkanbey

Üye
herkese merhaba;
bu yıl eylül -ekim aylarında istanbulda mahalle içerisinde bir dükkan açmak istiyorum daha doğrusu düşünüyorum, Piyasa biraz durgun fakat sabredip şansımı denicem bakalım.Fakat tüm ürünleri temin edebileceğim vadeli çalışabileceğim bir toptancı öneriniz var mı? Bayilik sistemleri nasıl oluyor genel olarak neler istiyorlar kısaca bilgi toplamak istiyorum fakat hafta içi ve c.tesi günleri çalıştığım için pek piyasa içerisine giremiyorum bu sebeple sizlerin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden herkese teşşekkür eder saygılarımı sunarım...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bayilik işi çok sıkıntı. fabrikada üretilen ürünler bayilere satılır. siz ürünleri satsanız da satmasanız da fabrika üretmeye devam ettiği sürece satın almak zorunda kalırsınız. eğer bu sıkıntının altından kalkamayacaksanız bayilik almayın derim. toptan malzeme satanlardan alırsınız perakende satış yaparsınız.

bayilik işi çok sıkıntı. fabrikada üretilen ürünler bayilere satılır. siz ürünleri satsanız da satmasanız da fabrika üretmeye devam ettiği sürece satın almak zorunda kalırsınız. eğer bu sıkıntının altından kalkamayacaksanız bayilik almayın derim. toptan malzeme satanlardan alırsınız perakende satış yaparsınız.
yok hocam ben anlatamamışım kusura bakma bayilik derken ki kastım bir toptancı bulmaktı amacım perakende satış yapmak tabikide sadece satış değil montaj vs.

merhaba
sadece ürün satışı yapacaksanız işiniz biraz zor , işçilik verirseniz satışlar artar .
işçiliksiz satışta fiyatlar uygun olması gerekir ( müşteri işi kendi yapacaksa ) yapmayacaksa sizde işçilik vermiyorsanız dışarıdan elektrikçi bulmanız gerekir en kısa zamanda müşterinin işini görmek ve sonuçta sizin firmanızdan mal ürün temini . veya dışarıdan elektrikcilere satış vs gibi .

elektrik malzeme satışı internete yazın bir sürü firmalar var işine gelinden alım yapın .
ürün fiyatlarını , indirimleri vs gibi bildikten sonra
sizin yapmanız gereken ürün alacağınız firmalara kendini tanıtmak sizi ararlar satış için .

hayırlı olsun sağlıcakla kalın .

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri