Bayanlar ve teknik konulara uzaklık :)

maestroeng

Üye
Herkese selamlar

Forumdaki tek bayan üyeyim galiba. Yok değilsem diğer arkadaşlar nerede :) Tanışmak için actım bu başlığı. Bayanlar teknik konulardan neden bu kadar uzaklar hic anlamıyorum. Sanırım kendimizi geliştirmek icin birbirimize ihtiyacımız var. Sahalara cıkalım hanımlar :)

Bizde forum niye bu kadar savruk dağınık diyorduk :) meğer bayan üye yokmuş :)

@hlyahkan hocam pm atmıssınız ama cevap yazamadım henuz mesaj sayım 20 yi bulmamış o yuzden :) iyiyim cok sükür yuksek lısans aynen devam. siz nasılsınız? insallah hersey yolundadır...

Estağfurullahh ; o işin espri tarafı ; hayırlı olsun üyeliğiniz ; inşallah forumda güzel paylaşımlarda bulursunuz ; hayırlı işler hayırlı günler....

Benim merak ettiğim nereden anladığınız bayan üye olmadığını veya bir tek bayan siz olduğunuzu kendi resmini yada hiç resim koymayanlardan veya nick'lerden hiç kimsenin ne olduğu belli olmuyor veya biz anlayamıyoruz. Ben çok merak ettim nasıl anladınız?......

Son düzenleme:
Ne farkeder ki ; elektrik bayanlara torpil mi geçiyormuş ; hanımefendileri üzmeyim ; çok sorun çıkarmayım ; çok narin görünüyor çarpmayım falan ; elektrikçi elektrkçidir :)

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri