Bahçe için kamera sistemi

by_maffay

Üye
merhabalar forumu nette gezinirken buldum bahçeme güvenlik kamerası koymak istiyorum bu sistemler hakkında pek fazla bilgi sahibi değilim bahçemden her gün birşeyler çalınmaya başladı nasıl bir sistem koymam gerekir, bana tavsiye edebileceğiniz şeyler varmı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.

arkadaşım görüntü kayedecekmisiniz yoksa anlık görüntü alacaksınız bunuda açıklarsanız daha iyi bilgi alırsınız kolay gelsin

iki türlü kayıt yapabilirsiniz birincisi bilgisayar ile diğeri kamera kayıt cihazı var onunla kayıt olabilir.tabiki bu maliyet işi

benim asıl sorunum daha çok hangi tür kamera yerleştirmem gerektiği kayıt sorun değil kayıt cihazı yada pc farketmez sadece hangi tür kamera uygun olur geniş bir araziye

Arazinin büyüklüğü ve konumu ile ilgili bilgi verirseniz iyi olur.
gerekli yerlere hareket dedektörlü aydınlatmada yapılabilir ya da gece devamlı
yanan bir aydınlatma.

yaklaşık olarak 100 metre alanı bulunmaktadır bahçenin böyle biryer için ne yapmak gerekir? Evet hareket dedektörlü aydınlatma fikti çok iyi ama bu aydınlatmanın yanında sizce nasıl bir kamera olması gerekir?

benim asıl sorunum daha çok hangi tür kamera yerleştirmem gerektiği kayıt sorun değil kayıt cihazı yada pc farketmez sadece hangi tür kamera uygun olur geniş bir araziye

bence işi uzmanına bırakmak en iyisi :) herkez bildiği işi yapmalı öyle değilmi :)

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,971
Son üye
umutcelik

Yeni konular

Geri