Bı Forum sitesinden ip ban yedim nası girebilirim kayıt olmayı deniyorum e-posta onayı gelmiyor?

EjderAbi

Üye
E posta ona mesajı gelmiyor bu ip ban yedim anlamına mı geliyor öyle düşünüyorum.
Nasıl gidebilirim siteye ?

selam bazı forumlarda ip adresi yanında

Cep Telefonunda IMEI kodu olması gibi ethernet kartında ve wifi kartında da aynı tanıtım kodu bulunur bundan dolayısı ile kendi data larında bunları giriş güvencesi için işleme sokabilir. ben yıllar önce hack forumlarından biliyorum . eger bunlar kayıt sırasında işlenmediyse o zaman .

modemin yanındaysan işin kolay

önce bir tane uk uzantılı email alacaksın bu fake olacak gerçekleri yazma telefon verme
2 modem in arkasında küçük bir delik var ona 5 sn civarı kürdan gibi bir şeyle bas reset olur. yalnız sabit ip aldıysan işe yaramaz.

bunların yanında en önemlisi wifi baglantısı yapıldıgı takdirde de işe yaramaz.

en önemliside böyle abudik gubidik işleri olan forumlara girip hayatını strese sokma .

selam bazı forumlarda ip adresi yanında

Cep Telefonunda IMEI kodu olması gibi ethernet kartında ve wifi kartında da aynı tanıtım kodu bulunur bundan dolayısı ile kendi data larında bunları giriş güvencesi için işleme sokabilir. ben yıllar önce hack forumlarından biliyorum . eger bunlar kayıt sırasında işlenmediyse o zaman .

modemin yanındaysan işin kolay

önce bir tane uk uzantılı email alacaksın bu fake olacak gerçekleri yazma telefon verme
2 modem in arkasında küçük bir delik var ona 5 sn civarı kürdan gibi bir şeyle bas reset olur. yalnız sabit ip aldıysan işe yaramaz.

bunların yanında en önemlisi wifi baglantısı yapıldıgı takdirde de işe yaramaz.

en önemliside böyle abudik gubidik işleri olan forumlara girip hayatını strese sokma .
Hallettim çoktan ben usta saol ip resetledjm ayarlardan oldu

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri