Bölümümüze destek verebilecek kuruluşlar

bolanka

Üye
Arkadaşlar yeni açılan bir okuldayım. Bölümümüzde malzeme neredeyse hiç yok. Gelecek yıl 150 den fazla öğrenci elektrik elektronik bölümüne geçecek. Şimdiden kara kara düşünüyoruz eğitimi nasıl vereceğiz diye..
Temrinlik aldık bir şeyler ama devede kulak kalıyor...

Gelecek yıl açmamız gereken atölyeler ise şunlar:

1- Elektrik Tesisat Atölyesi
2- Elektronik Atölyesi
3- Otomatik Kumanda Atölyesi
4- PLC Lab.
5- Bilgisayar Lab..

Bölgede zenginlerden birine gittim az önce. Sponsor olmalarını istedim. Olumsuz yanıt aldım. Bazen gittiğim okullarda görüyorum. Lab. ............ tarafından yapılmıştır diye..

PLC için aklıma OMRON geliyor ama sitelerinde sponsorlukla ilgili herhangi bir ibare göremedim.

Yılların birikimine sahip sizlere danışayım dedim hocalarım.. Bu konuda yardımcı olabileceğiniz bir şeyler muhakkak vardır.

Saygılarımla

Fatih ŞIVKIN
Süleyman Şah Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Elektrik Elektronik Tek. Bölüm Şefi
Tel: 0536 552 59 20

Kullanılmayan eski kontaktör,sigorta,logo vs gibi komponentler oluyor ama bizim şirket izmirde eğer yardıncı olabileceksek kargo ile gönderebiliriz.

Kullanılmayan eski kontaktör,sigorta,logo vs gibi komponentler oluyor ama bizim şirket izmirde eğer yardıncı olabileceksek kargo ile gönderebiliriz.

Hocam çok memnun olurum. Kargo ücretini ben öderim. Bölüm şundan ibaret:

PC lab:

El takımları:

Tesisat yaptırdığımız malzemeler:

Duyarlılığınız için teşekkür ederim. Adres:

Karapürçek Mah. 311. Cad. No10/A Altındağ ANKARA

Fatih ŞIVKIN
Elektrik Elektronik Bölüm Şefi
0536 552 59 20

Hocam;

Fatek 10 MA bir adet PLC gönderiyorum.6 giriş 4 Çıkış ..Umarım işinizi görür..Programlama kablosu dahil..Programını internetten bulabilirsiniz..

Saygılarımla..

siemens mudanya tesislerınden istemıştım universitedeyken ürünlerının tum kataloğları vs gondermışlerdı kargoyla tahmınım 250 kğ ağirlığında iki pakettı sizde boyle buyuk firmalara yazarsanız oğrenciye kendi urunlerını tanıtmak için en buyuk firsat okuldan mezun olan oğrenci derslerde siemens ürünlerı gorduyse %90 ustalık yaptığındada siemens kullanacaktır bence bu firsatı buyuk firmalar kaçirmaz

sayın bolanka hocam bizimde işletmede revizyonlar olmuştu. dünya kadar malzeme boşa çıkmıştı. yarın konuşup size gönderilmesini sağlayacağım inş. hayırlı çalışmalar.

Sağolun hocam. Biraz geç gördüm kusura bakmayın.

Hocam;

Fatek 10 MA bir adet PLC gönderiyorum.6 giriş 4 Çıkış ..Umarım işinizi görür..Programlama kablosu dahil..Programını internetten bulabilirsiniz..

Saygılarımla..

Hocam teşekkür ederim duyarlılığınız için.

Malikenes hocam 5 adet GMTCNT PLC gönderdi. Kendisine ve şirketine teşekkür ederim.

9242IMG_20160317_152844.jpg

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri