ATV 71 ile RS 485 mümkün mü?

syn malkafa arkadşım ben moleyha abiden usb rj 45 altivar kablosu aldım onun elerine sağlık uzun araştırmamdan sonra güzel kabloyu buldum hiç sorunsuz çalışıyo sana programınıda gönderiyo ben bütün işlemlerimi pc den yapabiliyorum kalibrasyon işlerini gökan abi ellerine sağlık yeniden

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
selam arkadaşlar atv 71 ile twido arası haberleşme işini yapmaya çalıştık fakat haberleşmenin olup olmadığını nasıl denetleyebilirim örneğin plc den motoru döndürmek istiyoruz nasıl bi kod girmeliyiz ki yada haberleşmenin sorunsuz olduğunu nasıl görürüz.haberleşme için modbas kullanıldı.bilen varsa vve paylaşırsa sevinirim

sayın malkafa kardeşim eğer sadece işin altivar kalibrasyon yapacaksan değerleri değiştirip yedekleme yapacaksan hemen moleyha abiyle irtibaa geçmeni tavsiye ederim onda mükemmel bir kablo var ben aldım ve kullanıyorum süper çalışıyo gerekli bilgileri sana verecektir pişman olmaasın kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,365
Kullanıcılar
450,236
Son üye
Ainsley

Yeni konular

Geri