ativar atv12ho18m2

IMG_0165.JPG
arkadaşlar bu cihazın frekansını düşüremiyorum 65 e sabitlendi yardımcı olabilecek olan var mı?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Fabrika ayarlarına getirip denedinizmi? 4443030 destek hattını arayıp sorabilirsiniz. Analog input bağlıysa öncelik Analog giriştir.

büyük ihtimalle lsp değeri 65 tir yani minimum frekans onu kontrol edip denermisiniz

gördüğün gibi lsp parametresini tetikleyen herhangi bir parametre yok yani değişmesi lazım peki diğer parametreleri değiştirebiliyormusun paremetreler kilitli diyecem bildiğim kadarıyla öyle bir parametre gözükmüyor..Lsp 0hz ile hsp arasında değiştirilebilir..

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    153.8 KB · Görüntüleme: 13
Normalde LSP yi düşürmenize engel yoktur.Kilitlenme tarzı bir problem oldugunu düşünüyorum.
Cihazdaki önemli parametreleri kaydedip fabrika reset atmanızı öneriyorum.
Fabrika reset anlamsız sorunları her zaman çözmüştür.

gördüğün gibi lsp parametresini tetikleyen herhangi bir parametre yok yani değişmesi lazım peki diğer parametreleri değiştirebiliyormusun paremetreler kilitli diyecem bildiğim kadarıyla öyle bir parametre gözükmüyor..Lsp 0hz ile hsp arasında değiştirilebilir..

çoğu değişmiyor diyebilirim

Normalde LSP yi düşürmenize engel yoktur.Kilitlenme tarzı bir problem oldugunu düşünüyorum.
Cihazdaki önemli parametreleri kaydedip fabrika reset atmanızı öneriyorum.
Fabrika reset anlamsız sorunları her zaman çözmüştür.
fabrika ayarlarına dönüşü hangi bölümden yapmalıyım elimde parametreleri mevcut değil

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri