As kaynak 185 arızası ni danışmak istiyorum

Candagci

Üye
Merhaba arkadaşlar ve ustalar elimde olan ve üç gündür başında saatlerce ugrastigim as kaynak 185 inventer kaynak makinası var İlk sorunu korumaya alıyor du çözdüm ve şu anda herşey normal ama kaynak yapmıyor sorun ne olabilir görüş ve önerilerinizi bekliyorum saygılarımla.

kolay gelsin as kaynak, expres weld aynı makine resim at yardımcı olmaya çalışayım. birde yaptığın işlemleri de söyle.

kolay gelsin as kaynak, expres weld aynı makine resim at yardımcı olmaya çalışayım. birde yaptığın işlemleri de söyle.
Ustam tüm diyot gurubu değişti kontrol kartı yeni sıfır taktım ve kontrolü yaptım aç kapa entegre değişti BTC değişti açma yapıyor normal çalışıyor ama çıkış yok
Ama benden önce bir arkadaş bakmış becerememis kontrol kartı bağlantı kabloları kontrolü yapıldı fotoğraf ta atayım
Birde bende 6 tane makine var çözemedim yapabilecek bir atölye varsa göndermek istiyorum ustam öneriniz var mı veya siz yapabilirsiniz

arkadaşım artık bu işi yapmıyorum, burada elimden geldiğimce ustalara yardım ediyorum. kusuruma bakma aklım bana eskisi gibi hizmet etmiyor sadece görselden hatırlayıp ulaşıyorum. bazen yazı yazmak bile bana işkence. kaç harf unutuyorum kaç kelimeyi yanlış yazıyorum bir bilsen. görsel paylaş elimden geldiğince tüm bildiğimi aktarayım. bu arada yapan edenler var ama hiç birini tanımıyorum. bir arkadaş vardı o da artık foruma gelmiyor.

Merhaba arkadaşlar ve ustalar elimde olan ve üç gündür başında saatlerce ugrastigim as kaynak 185 inventer kaynak makinası var İlk sorunu korumaya alıyor du çözdüm ve şu anda herşey normal ama kaynak yapmıyor sorun ne olabilir görüş ve önerilerinizi bekliyorum saygılarımla.
Ustam gönder yapalım. Elimize almamız lazım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri