artcamde kesim işlemine başlarken ve bitirirken kalan bıçak izini nasıl engelleyebili

yusufkaynar

Katılımcı Üye
Merhaba arkadaslar.

Cncde z ekseni kesim derinligine dalıp kesme işlemini yapiyor ve daldığı yerden tekrar yükselip ikinci kesime gidiyor. Ben mesela bir kare sekil işletiyorum z eksenin daldı yer karenin kösesi z ekseni kalkarkende girdiği yerden kalkıyor ama ben kalkma işlemini girdigi yerin daha ilerisinde yapmasini istiyorum boylece giris sırasında olusan bıçak izi azda olsa kaybolacaktir. Artcamde bunun bir ayari varmi ben bulamadim bir turlu.

Vektoru nokta moduna al. Grip noktalari cikinca start vermek istedigin cizgininuzzerinde sag tikla start point olarak isaretle. Bu nokta o vektore ait islemin baslangic noktasi olacak.

Artcamda profil kesim kisminda aradığınız ayarlar mevcut. Pc başında değilim tam olarak adını hatirlayamadim

MT11i cihazımdan gönderildi

Merhaba arkadaslar.

Cncde z ekseni kesim derinligine dalıp kesme işlemini yapiyor ve daldığı yerden tekrar yükselip ikinci kesime gidiyor. Ben mesela bir kare sekil işletiyorum z eksenin daldı yer karenin kösesi z ekseni kalkarkende girdiği yerden kalkıyor ama ben kalkma işlemini girdigi yerin daha ilerisinde yapmasini istiyorum boylece giris sırasında olusan bıçak izi azda olsa kaybolacaktir. Artcamde bunun bir ayari varmi ben bulamadim bir turlu.

günaydın hrkeze.
artcamda kontrol ettimde profilleme bölümünden giriş/çıkış hareketi ekle sekmesini seçip açılan bölümde düz veya açılı telafi ayarları yapabilirsiniz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri