Artcam 2011 & MasterCam x7 indirme ve detaylı kurulumu

byket

Üye
Arkadaşlar bu iki programı kurulumu ve linkleri ile paylaşacagım fakat forum yetkililerine danışmadan yayınlayıp anlatım yapmak istemedim bir sorun çıkabilir diye
Anlatım videolu mu olsun yoksa resimli mi ayrıca 2 programında resmini atıyorum win 7 64 sistem mastercam.jpgartcam2011.jpg
Premium indirme ve anlatım için forum yetkililerinin veya kazım abinin cevabını bekliyecegim iyi günler dilerim

art cam jewelysmith bana lazım eğitim videosu falan varmı veya bana tüyo vereblirmisin art cam pro kullanıyorum derdim alyansa isim yazmak teşekkürler

.. forum yetkililerinin veya kazım abinin cevabını bekliyecegim ..

Ben yönetici değilim.
Ancak bu forumda illegal paylaşımlar yasak.
Bu durumda ilgilenen arkadaşlar buraya not ve ya pm yazınca onlara gönderiliyor.

Nasıl kurulacağının anlatımı ve videoları pek sıkıntı olmaz ama link pm den ...

Bizleri düşündüğün için teşekkür ederim.

[MENTION=307513]moda takı[/MENTION] , o işler için rhino daha bir uygun ve o piyasa genelde onu kullanıyor bulacağın dosyalar açısından daha uygun.

Ben teşekür ederim abi istek gelirse elimden geldigince anlatırım windows 7 64 bit için bi kaç püf nokta var sadece yanlışlıkla bulmuş olsamda herkes ile paylaşalım :) Şöyle açıklayayım herşeyi sorunsuz kurdugunuzda bile lisans hatası veriyor çünkü sürücüler imza istiyor bunu gidermek için windows açılışında f8 e basıp sürücü imzalamasını devre dışı bırak demek yeterli . Kısaca bu şekilde ama istek olursa resimli anlatım yaparım iyi günler dilerim.

Valla kardeşim artcam i kullanmayı bilmiyorum sadece crackli bir şekilde kurmayı başardım ama cracklı sürümde facewizardda hata var tam olarak neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Artcam'ın kendi görsel egitimleri belgelerim> artcam files>tutorials klasöründe yer alıyor eger artcamı ögrenebilirsem anlatım yaparım iyi günler dilerim .

Arkadaşlar bulduğum artcam linkleri ya bozuk çıkıyor yada aşılmıyor bana link atabilcek varmı.?

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri