Arac tablet uygulamasi

Öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Citroen c5 marka aracım var. Aracıma multimedia ekranı almak isterim ama fiyatları çok yüksekti. Bende elimde bulunan general mobil tab 4 marka tableti aracımda multimedia olarak kullanmak istiyorum. Aracın plaka aydınlatmasına takılan geri gorus kamerasından alarak geri vitese taktığımda otomatik olarak tablette açılmasını istiyorum. Biraz araştırma yaptigimda bu kameranın kablosuz olarak kullanilabilecegini gördüm. Sizlerden isteğim kamerayı aldıktan sonra hangi ürünleri almalıyım, aldığım bu ürünlerin montajını nasıl yapmalıyım.
Bi kullanıcı tam olarak yapmak istediğimi yapmış ama nasıl yaptığını hangi ürünleri kullandığını anlatmamış.

Kamera aktarımı için bunun benzeri cihaz gerek, sadece örnek için link veriyorum araştrın daha ucuzu varsa temin edin. İstediğiniz farklı projelerin birleşimi; tableti pilsiz araçta çalıştırma, araç çalışınca açması kapaması, kamerayı kullanmak ... forumda tartıştığımız konulardır araştırın. Kolay gelsin.

...

Son düzenleme:
Kamera aktarımı için bunun benzeri cihaz gerek, sadece örnek için link veriyorum araştrın daha ucuzu varsa temin edin. İstediğiniz farklı projelerin birleşimi; tableti pilsiz araçta çalıştırma, araç çalışınca açması kapaması, kamerayı kullanmak ... forumda tartıştığımız konulardır araştırın. Kolay gelsin.

...
özür dikerim

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri