Arçelil 2 li kahve makinesi ana kartı entegre numarası

lansuki

Üye
Arçelil 2 li kahve makinesi ana kartındaki entegrelerden dik duran TOP 24_ _ numaralı entegre patlamış. Değiştirmek istiyorum. Fiyatı 2,5 dolar kadar. Ancak Top 24 den sonrası okunmuyor. Serviste de komple ana kart satılıyor fiyatı 150 tl.
Arçelil 2 li kahve makinesi ana kartındaki Top 24_ _ entegresinin kalan numarasını bilen yada bakabilecek olan var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...

Arçelil 2 li kahve makinesi ana kartındaki entegrelerden dik duran TOP 24_ _ numaralı entegre patlamış. Değiştirmek istiyorum. Fiyatı 2,5 dolar kadar. Ancak Top 24 den sonrası okunmuyor. Serviste de komple ana kart satılıyor fiyatı 150 tl.
Arçelil 2 li kahve makinesi ana kartındaki Top 24_ _ entegresinin kalan numarasını bilen yada bakabilecek olan var mıdır?
Şimdiden teşekkürler...
Muhtemelen okunmasın diye bilerek silmiş olabilirler. Eğer öyleyse Hiçbirinde okunmuyordur.

Yok silmemişler...
Patlayınca parça kopmuş tam da oradan..

Teşekkürler entegresini buldum değiştirdim.. Malesef çalışmadı.. Komple kartı değişti..

..neymiş entegrenin adı?

Şimdiden teşekkürler...

arçelik kave makinasının kimliği ? model
kartın fotosu ,
yanık malzemenin fotosu
ve gibi

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.