Arçelik 5086NF Plus No-Frost Buzdolabı Yeterince Soğutmuyor...

Demiray ustam zamanında illa ki başınıza çok gelmiştir. her ne kadar sıfır parça olsa da fazla güvenmemek gerekir

ustam konu çok eski fakat aynısını ben yaşadım işyerimde..

özellikle bul.makinelerinde makine ısıtmaya geçtimi voltaj düşüyor 180 volta..çamaşır makinelerinde ısıtma bitene kadar motor dönmüyor..

birgün yine böyle bir olayla karşılaştığımda aldım makineyi karşı dükkana taşıdım problem yok..

işyerimin kablolarını kontrol ettim yine problem yok..

en son tedaş'ı aradım dedim sorun herhalde direkten gelen elktirkte..gelip kontrol ettiler ki sayaca giren nötr kablosu erimiş..incecik kalmış..sayacı değiştirdiler sorun düzeldi...

başına gelebileceklere örnk olur diye paylaşmak istedim..

Siz değerli ustalarima bir soruda ben sormak istiyorum Arçelik 5850 buzdoladimin sogutmama sebebiyle serviste koprasoru değişti dolabı teslim ettiler akşam işten geldiğimde buzlukta garip bir ses vardı.sogutucu bölümünde üfleme olmaması dikkatimi çekti sizce ne olabilir şimdiden cevaplariniz için çok teşekkür ederim.

Demiray ustam zamanında illa ki başınıza çok gelmiştir. her ne kadar sıfır parça olsa da fazla güvenmemek gerekir

SEVGİLİ KARDEŞİM BİR YAŞIMA DAHA GİRDİM.:...
fişi bir türlü takıyorsun ısıtmada yıkama yapmıyor
öbür türlü takıyorsun yapıyor...
sonra yine duruyor_!?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…