Arçelik 4440 Bulaşık Makinası Çoklu Sorun

ürünü değiştirin

15 gün önce Arçelik 4440 bulaşık makinam yıkamayı bitirip içini boşaltıp tam kapağını kapatırken büyük bir gürültü ile ateş çıkardı, sol yan kapak tarafından,Arçelik servisini çağırdım, bana tüm kabloların yanmış birbirine yapışıp erimiş olduğunu,ve bu modelin parçalarının artık üretilmediğini, söylediler, ben ısrarla yapılmasından yanaydım, bana 'yaptırsanız bile arıza tekrarlanır ve 400_500 tlye mal olabilir' dediler,bende ani bir kararla yenisini aldım, sonra pişman oldum, acaba bu makinamdaki elektrik kablolarını alternatif bir makina tamircisine yeniletebilirmiydim,sağlıklı olurmuydu,arıza gerçekten tekrarlarmıydı,çünki sonrasında öğrendimki arçelik 10 yılı geçmiş makinaların tamirinde yedek parça sağlıyamıyormuş. benim bulaşık makinamda 25 yıllık'tı ,emektarımı üzülerek göndermek zorunda kaldım,sizin tamirci olmadığınızı biliyorum ama forumdaki msjınızdan bilgili bir kişi olduğunuzun kanısına vardım,omdan rahatsız ettim,acaba Arçelik yıllanmış makinaları piyasadan,arızaları onarma durumu olsa bile bazı gerekçelerle 'tamir olmaz' diye toplatıyormu ,yenileri satılsın diye ,böyle bir soru dahi geldi aklıma açıkcası , siz ne dersiniz, makinam kurtarılabilirmiydi bu kabloların yanmış erimiş olmasına rağmen, teşekkürler, iyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:
bir cvp yazamazmısınız ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…