Nokta var demekki arıza degil. Teşekkür ederim

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

kardeş bayağı uzun zaman olmuş ama aynı sorunu bende yaşadım sonradan sen bulabildin mi devre şemasını kablo renklerini karıştırdım

kardeş 4350 çamaşır makinesi beyin kablo renk şeması var mı acaba

merhaba ustaalr evim arcelik 4350 çamaşır makinesi var bunu devre şaması alzım açil program beyin deki kabloları karıştırdım adamlar tek tek yapmışlar beyin değişitiriken sorun yaşadım :S elinizde varsa devre şaması sevinirim.

mümkünse bende istiyorum acil

arçelik 3340 s çamasir makinasının beyin baglantı şeması varmı varsa sana zahmet bi yardımcı olurmusun

Merhaba
Arçelik FT4450 çamaşır makinasının ön panali sökerken elektirik açma kapama düğmesinin soketleri çıktı ve yerlerini göremedim
4 adet söketi 2 edt gri 1 kırmızı biride sarı galiba .
Bunların bağlantı şekli için yardımcı olabilecek bir arkadaş varmıdır.
Gerekirse resim yollayabilirim.

2 gri üst tarafa yan yana diğer kablolar altta yan yana bağla

2 gri üst tarafa yan yana diğer kablolar altta yan yana bağla

Sayın bakımcı
Kabloların ve düğmenin resmini çekerek yolladım . Takılı olan kırmızı beyaz çıkmamıştı.
kavuniçi ve yeşil kabloda yanılmıyorsam kırmızı nın yanındaki sokete takılı idi .
diğer iki gri hablonun sırama özelliği varmıdır.
Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• kablo.jpg
    kablo.jpg
    946.8 KB · Görüntüleme: 152
Sayın bakımcı
Kabloların ve düğmenin resmini çekerek yolladım . Takılı olan kırmızı beyaz çıkmamıştı.
kavuniçi ve yeşil kabloda yanılmıyorsam kırmızı nın yanındaki sokete takılı idi .
diğer iki gri hablonun sırama özelliği varmıdır.
Teşekkür ederim
alt resimde ok işaretiyle gösterdiğim yere gösterdiğim kabloyu tak .diğer boşta kalan düğme uçlarınada gri kabloları tak.
4RA52G.png

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Geri