Anlayamadığım sorun

Sharingan

Üye
Win 8.1e geçmiştim sorun yaşadım win 7ye geçmek istedim. Benim 2 ram slotundan birinde sorun var o yüzden pcyi başlattığımda çalışır gibi olur reset atar sonra temelli çalışır(bu 2 ay önce başladı) bende bunla zaman kaybetmemek için tek ramle attım formatı, driverları yükledim pcyi kapattım 2.ramide taktım başlattım sürekli reset attı baya uğraştım 5dk kadar daha sonra tek ramle idare ediyim dedim pc açılıyor fanlar dönüyor ama görüntü yok. Başlangıçta gelen tek bip seside gelmedi içimden aha sıçtık dedim. Bende toplam 4 ram var 4ünü teker teker denedim durum aynı. Bende her parçadan 2şer tane var(anakart, işlemci, hdd, ekran kartı, bios pili) diğer anakartla beraber denedim bip sesi gelmedi çok şaşırdım. Sırf bip sesi gelmesi için ramsiz çalıştırdım yine gelmedi. Hiç birinde hata yok denemediğim tek psu kalmıştı intden 0 psu aldım denedim sorun aynı devam etti. Psudan işlemci besleme pinini ölçtüm 12 voltluk sorun çıkmadı 12 volt geliyor. Yardımlarınızı bekliyorum kafayı yemek üzereyim.

Anakartı değiştim yine olmadı demişsin, işlemci arızalı olabilir. İşlemciyi söküp bip gelecek mi dene bakalım

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri