Ankara-Paris arasında 'Göktürk-1 savaşı'

Ve birdaha israilin askeri anlamda bize hiçbir teknolojik cihaz satmayacağından eminim hatta birşeyler yapmaya çalışan bilim insanlarımızıda öldüreceklerdir... Yanlış insanları düşman ediniyoruz...

Geçmiş olsun ....

Bana İsrail de bir kukla gibi geliyor. Amerika'da.. Hangi ülkede (en başta Amerika) hangi seçimler gerçekten seçim gibi yapılıyor ki? Bunu şansa bırakmak isteyeceklerini sanmıyorum.

Dünyayı yöneten ve tüm gidişatı planlayanlar parayı ve ekonomik gücü ellerinde bulunduran bir kaç kişi. Belki Rockefeller, Rothschild aileleri, Juan Carlos vs... olabilir. Ülkelere borç verebilecek durumda olanlar..

Teknolojiyi de tüm dünya üzerinde engellemek isteyenler bunlar.. Ve yeni değil... Kim bilir kaç yıldır? 1967... Cavid Erginsoy... Bilim adamı... Nato bilim heyeti temsilcisi.. ODTÜ fizik profosörü.. Tübitak bilim ödülü aldıktan sonra.. 43 yaşında... kalp krizi... Bu kadar şey bir arada, bana sıradan gelmiyor... Sadece bizim ülkemiz de değil, her yerde etkililer: Mustafa Ahmedi Ruşan cinayeti mesela...

Bir şey icat ederseniz, keşfederseniz dikkatli olun, patent alacaksınız, bu olmadan hiç bir anlamı yok. Herkes sizi öğrenecek, şimdi akıllı kimlikler de var:) Facebook, hotmail vs. de adresiniz telefonunuz soruluyor:) Böylece herkesi takip edebiliyor birileri. Ondan sonra gerçekten kıymetli ise buluşunuz ya da çalışmanız, korkulacak biri iseniz, ya satacaksınız ya öleceksiniz:)

Tabii sadece bilim adamları değil... Üzeyir Garih... Georges Marovitch...

Bize sunulan medyayı, hangi gazete, hangi tv olursa olsun hipnoza girmiş gibi takip ederek hiç bir şey öğrenemeyiz... Açıp bakmalıyız, bu neden olmuş diye düşünmeliyiz, araştırmalıyız, şüphe duymalıyız...

Din adına önderlik yapmaya soyunan insanlara at gözlüğüyle körükörüne bağlanmadan önce bu adamlar kimdir, nedir, gerçekten fiileri dine uygun mu bir bakın. "Sizden hiç bir ücret istemeyenlere uyunuz" diyor Kitap.. Para işleri dönüyorsa şüphe duyun, doğruluğuna emin olduğunuz bir referans kaynak var, bunu kaçamak yollar icat ederek çeşitlendirenlerden uzak durun...

Yaratıcımızın da bizden istediği budur. Düşünmemizdir... "Akıl" sahibi olmamızdır..

Faysim ve tivitim yok sadece hot var... işim olmaz teknik olmayan sanal alemde... İsrail' e gelince rusya bile amerikaya kafa tutuyor ama israile karışmıyor... :)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri