Al 434 bulaşık makinesi kart arzasi

Sevgili ustaların al 434 bulaşık makinesi kart yandı direnç değiştirdim direnç yine yandı yeni kart taksam yine kart yanarmı

elektronik kart üzerinde başka parçada sorun olduğu için direnç yanıyor arızalı kartını getir-gönder tamir edelim.

Sevgili ustam Bende Altus AL 424 bulaşık makinem motoru sıkışmış söktüm temizledim takdım çalıştı fakat şimdide makineye enerjiyi verdigimde yıkama motoru devamlı çalışıyor yıkamayı yapıyor suyu boşaltıyor alıyor vs Ançak yıkama biti ışıgı yandıgında Hala yıkama motoru çalışmaya devam ediyor durdurmam için elle Enerji dügmesini kapatıyorum lütfen yardım edermisin şimdiden tşk

kart arızalı getirin yardımcı olalım.

kardeşim kartın kontrolü yapılıp arızalı parça yada parçalar tespit edilip onarımı yapılacak. onarım için niş bilgi vermek çok etik olmaz sonuçta bu piyasadan ekmek yiyen ustalarımız var.

kardeşim kartın kontrolü yapılıp arızalı parça yada parçalar tespit edilip onarımı yapılacak. onarım için niş bilgi vermek çok etik olmaz sonuçta bu piyasadan ekmek yiyen ustalarımız var.
Kardeşim bunu biz de biliyoruz.!!! Ama sen her arızaya kartı gönder tamir edelim diyorsun. Bu forum bunun için mi var sence???
Yoksa bilgi paylaşımı yardımlaşma için mi?
Adama muhtemel arızalı olabilecek parçaları söylersen yapar veya yapamaz sonra kartı gönder dersin.

biz sorunun nerede olduğunun bilgisini veriyoruz daha ne istiyorsunuz kaldı ki kartı getiren yada gönderen kişilere kartı tamir edip verdikten sonra takıp çalıştırıp tamir olduğunu gördükten sonra kart tamiri ücretini verebileceklerini de söylüyorum.
Kardeşim bunu biz de biliyoruz.!!! Ama sen her arızaya kartı gönder tamir edelim diyorsun. Bu forum bunun için mi var sence???
Yoksa bilgi paylaşımı yardımlaşma için mi?
Adama muhtemel arızalı olabilecek parçaları söylersen yapar veya yapamaz sonra kartı gönder dersin.
biz sorunun nerede olduğunun bilgisini veriyoruz daha ne istiyorsunuz kaldı ki kartı getiren yada gönderen kişilere kartı tamir edip verdikten sonra takıp çalıştırıp tamir olduğunu gördükten sonra kart tamiri ücretini verebileceklerini de söylüyorum.
kaldı ki forumda çıkan sorunlar kart arızasıysa kart arızası demeyip yalan mı söyleyelim.ne arızalıysa şeffaf bir şekilde söylüyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustam farklı kanallardan konuşmuyoruz. Eğer ki servise tamir ettirseler burunlarının dibinde zaten servis var. Burada insanlar kendi sorunları yardımlarla çözemeye çalışıyor. Sen arızanın nerede oldugunu söylüyorsun arızanın kartta oldugunu söylemekle iş bitiyorsa ben ne diyeyim daha...
Beyinci Ali Ustanın cevaplarına bakarsan ne demek istediğimi anlarsın Veya kanyak ustamızın....

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,827
Son üye
kontrol31

Yeni konular

Geri