akıllı röle program yardımı

merhaba arkadaşlar bir sistem üzerine çalışma yapmaktayım programsal olarak yardım bekliyorum saygılarımla
sistem şu şekilde çalışacak
bir filireleme sistemi sürekli oram havasını temizlemekte, ünite üzerinde 4 adet filitre bulunmaktadır.amaç bu filitreleri temizlemek.bu filitreleri temizlemek için 4 adet valf var ve bu valfler sıra ile 5 er saniye çalışacaktır.yani sonuç olarak sıralı flaş yapan 4 adet çıkışa ihtiyacım var.programlamada yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
akıllı röle moeller easy ile çalışacaktır
saygılarımla

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
oncelikle surekli 5 er saniye araylami calisacak? sora bu roleler sirali calsmaya baslamasi icin nasil bir komut olacak bi anahtari acincami 5 er saniye sayacak? birde roleniz tam adini ve kdounu yazarsaniz softunu bulup yardimci olabilirim size

benim bır tarıh saat gun ay gosterecek bır devre semasına ıhtıyacım var lutfen yardım edın..!!!

Ustalar elimde zelio ile yapılmış FBD İLE çizilmiş bir program var Bu prg. laddere nasıl çevirebilirim? Teşekkürler

helal arkadaslar yani arkadas bir soru sormus cevap yerine herkez yeni sorular sormus sorunuzu yeni baslıklarda sorun arkadaslar arkadasın sorunu harcamayın arada

akıllı röle moeller easy yi bilmiyorum acikcasi nasil programlanacagını ama bu bahsettigin sistemi bir pic ve birkac role ile cok basit bir sekilde yapabilirsin eger pic programlamadan az biraz anlıyorsan cok kolay olacaktır hatta örnek bircok uygulama forumda mevcut

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri