Ahlaklıya bak

yavuz31

Usta Üye
adam 3 ayda bir firmasına teknisyen tekniker olmadı elektrikci olmadı hamal ne bulursa onu arıyor

İş Tanımı​
Firmamızda üretilen vinçlerin panosunun imalatını yapacak ve bu vinçlerin servisinde görev alacak ELEKTRİK TEKNİKERİ personeller alınacaktır. Başvurular şahsen firmaya yapılması rica olunur.

aradığı nitelik

Nitelik ve Beceriler​
Hızlı Öğrenebilme
İş ahlakına sahip

ahlaksız firma sen hamal arıyorsun o kadar bunaltmış ve bunamışsınki artık nitelik ve becerileri yazmaktan sıkıldığından kısa geçmeye başlıyor sen insan gibi değer versen dürüst maaş versen kimse senden kaçmaz adam gibi iş ahlakına sahip olur ahlaksız sizsiniz sizin gibi firmalardır

adanada bir tavan vinç firması kendim hiç çalışmadım ama 5 yıldır takip ederim her ayda bir işkura ilan verir

Çok fazla işyeri tecrübem var. İşini hakkıyla yapan, ahlaklı, yüzüne baktıkça bakasınız geldiği, etrafına pozitif enerji yayan ne kadar güzel insan varsa ya işten çıkarılır ya da dayanamaz işten çıkardı.
Daha selam vermeyi beceremeyen, basiretsiz, yeteneksiz, vesikasız, sevimsiz, ahlaksız ne kadar insan varsa sevilirdi.

"Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni, eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni. Doğruda aç görmedim, eğride tok. Elde kalır eğri yay, menzil alır doğru ok."
Mevlana

adana organize sanayide bir fabrikaya enayi bir tekniker daha aranmakta

• İletişim becerisi (yazılı ve sözlü)
    • Dürüstlük/doğruluk
    • İnsani ilişkileri iyi
    • İş ahlakı güçlü/etik değerlere bağlı
    • Takım oyuncusu olma
    • Analitik düşünme yeteneği
    • Motivasyonu güçlü/İnsiyatif kullanabilen
    • Esnek/Uyum sağlayabilen
    • Detaylara önem veren
    • PLC Otomasyon sistemine hakim
    • Otomasyon işlerin harici işlerde de çalışacak.
    en alttaki maddeye dikkat ucu açık heryere gider ben analitik düşünecem plc otomasyona hakim olacam ama en son harici işlerdede çalışacam sil süpür topla taşı gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşsizliğin artması , eve ekmek götürme kavgası , patronların maliyet ve kar güdümü bir işletmede başa şef pozisyonunda birini 3 kuruş fazla para verip egosunu güdüleme ile altına iş anlamaz ama yönetilecek kişileri getirip güva işletmeyi kara geçirme fantezisi... Ekonomik dar boğazlar bu yazı uzar gider..

Ama insanların ekmeğinde alın terinde kimin hakkı varsa zehir olsun.

adana organize sanayide bir fabrikaya enayi bir tekniker daha aranmakta

• İletişim becerisi (yazılı ve sözlü)
    • Dürüstlük/doğruluk
    • İnsani ilişkileri iyi
    • İş ahlakı güçlü/etik değerlere bağlı
    • Takım oyuncusu olma
    • Analitik düşünme yeteneği
    • Motivasyonu güçlü/İnsiyatif kullanabilen
    • Esnek/Uyum sağlayabilen
    • Detaylara önem veren
    • PLC Otomasyon sistemine hakim
    • Otomasyon işlerin harici işlerde de çalışacak.
    en alttaki maddeye dikkat ucu açık heryere gider ben analitik düşünecem plc otomasyona hakim olacam ama en son harici işlerdede çalışacam sil süpür topla taşı gibi
Bu özelliklerde biriysem neden senin yanında çalışayım :)
Kendi işimi kurup kendi işimin patronu olurum.
Bu kadar işten anlayacağım ve gelip senin para kazanmanı sağlayacağım. :)
Hayatının en güzel yıllarını 20 yıla aşkın bir eğitim alacaksın.
Sonra gidip ilkokul mezunu fabrikatör x şahsının yanında işe başlayacaksın.
Gerekirse çaycı da olacaksın yani. Vay be düzene bak...
Dünya bizi kıskanıyor :)

Bu özelliklerde biriysem neden senin yanında çalışayım :)
Kendi işimi kurup kendi işimin patronu olurum.
Bu kadar işten anlayacağım ve gelip senin para kazanmanı sağlayacağım. :)
Hayatının en güzel yıllarını 20 yıla aşkın bir eğitim alacaksın.
Sonra gidip ilkokul mezunu fabrikatör x şahsının yanında işe başlayacaksın.
Gerekirse çaycı da olacaksın yani. Vay be düzene bak...
Dünya bizi kıskanıyor :)
bunların bir değişik modeli de şöyle bir ilan vermiş: https://www.eleman.net/is-ilani/bakim-onarim-uretim-elemani-i2816502

ilanda aşağılara doğru inince filim kopuyor zaten. elektrik, sıhhi tesisat, marangozluk ve diğer el sanatlarında beceri istiyor.verdikleri maaş ta az değil yani.

bunların bir değişik modeli de şöyle bir ilan vermiş: https://www.eleman.net/is-ilani/bakim-onarim-uretim-elemani-i2816502

ilanda aşağılara doğru inince filim kopuyor zaten. elektrik, sıhhi tesisat, marangozluk ve diğer el sanatlarında beceri istiyor.verdikleri maaş ta az değil yani.
Bildiğimiz robot tanımı :)
Tuvalet ihtiyacı molası bile yoktur :)
Neyse şu japonlar insansı robotları yapıp piyasa sunsalar da birer tane alıp çalıştırsalar.
Bizde kurtulurduk iş aramaktan :)

Vasıfsız işçi alacağım diye başlamış. Proje müdürünün yapacağı bütün işleri kitlerim demiş.
Daha ne istediğini bilmiyor. Ahlaksız hırto.

Acaba İngilizce de isteseydi maaşı 100 lira daha arttırır mıydı? :mad:

https://www.eleman.net/is-ilani/bakim-onarim-uretim-elemani-i2816502

ilana bak çay demle.
2.300 tl asgari ücret yani verebileceğin en düşük ücret, hiç bir vasfı olmayan personele, ilkokul mezunu getir götür işi yapana vereceğin ücrettir. Teknik elemana hemde bir sayfa ilanla-istekle bu ücreti veriyorsan ne demek gerekir artık bilemiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri