Adaptör seçim için yardım

yusuf421

Üye
Merhaba evime 5 li kamera sistemi kuracağım. Hazır set aldım içinden çıkan güç kaynağını pek beğenmedi. Bu güç kaynağı yerine başka bir güç kaynağı kullanmayı planlıyorum. Evde yazıcı adaptörü buldum. 5 kamerayı çalıştırmak için yeterli gelir mi ? Yardımcı olur musunuz?

Yazıcı adaptörü
kamera değerleri
ürün ile gelen

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
güzel insan, sanırım matematik bilgin birazcık sınırlı. tavsiye edilen, yani paketten çıkan besleme 12 volt 10 amper. hadi beğenmedin 12 volt 15 veya 20 amper bir besleme kullanabilirsin. ama yazıcı adaptörünün üzerinde yazanları okudun mu? bak ne yazıyor output (çıkış) 32 volt 625mA yani 1 amper bile değil ve 32 volt. sence olur mu? 12 voltta çalışan sistem 12 volt ile beslenir. amper değeri düşük olursa ya sistem çalışmaz ya da besleme yanar. yanisi olmaz.

Kameralarınız 12V ile çalışıyor. HP adaptör 32V veriyor kameraları yakarsınız kesinlikşe takmayın.

Mervesan,yıldırım elektronik,cata veya ack marka adaptör bakabilirsiniz.para sorun değil diyosanız meanwell.

güzel insan, sanırım matematik bilgin birazcık sınırlı. tavsiye edilen, yani paketten çıkan besleme 12 volt 10 amper. hadi beğenmedin 12 volt 15 veya 20 amper bir besleme kullanabilirsin. ama yazıcı adaptörünün üzerinde yazanları okudun mu? bak ne yazıyor output (çıkış) 32 volt 625mA yani 1 amper bile değil ve 32 volt. sence olur mu? 12 voltta çalışan sistem 12 volt ile beslenir. amper değeri düşük olursa ya sistem çalışmaz ya da besleme yanar. yanisi olmaz.
Güzel insan sizinde sanırım anlama kapasiteniz biraz sınırlı. Bilgim olsa zaten bu foruma böyle bir konu açmazdım. Bak orda yazmışsın ne güzel 12 volt 15-20 amper de kullanabilirsin diye. Ben bilmediğim elektrik konusu hakkında belki volt yüksek olursa düşük amper sıkıntı olmaz diye yanlış bir düşünceye kapılmış olabilirim. Forumdaki bilgi sahibi kişilere sorarak en doğru sonuca ulaşmak amacım burada. O yüzden biliyorsanız bildiğiniz bilgiyi yazın lütfen.
Kameralarınız 12V ile çalışıyor. HP adaptör 32V veriyor kameraları yakarsınız kesinlikşe takmayın.

Mervesan,yıldırım elektronik,cata veya ack marka adaptör bakabilirsiniz.para sorun değil diyosanız meanwell.
Teşekkür ederim cevabınız için.

12V 10amper ve üstü markalı olanından herhangi bir adaptör kullanabilirsiniz. 24V vs düşünmeyin. 12 volt.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri