Acer Aspire 5742G Recovery Sorunu

gtaskt

Üye
İyi Akşamlar Elimde Acer Aspıre 5742G model laptop var sorunum pcye recovery yapamıyorm yapamamaktan kastım şu pcyı yeniden baslatıyorum yeniden baslarken f2 ye basıyorum recoverye baslıyorum recoveryi atıyor tam sistem dosyalarını kurarken birşeyler ters gidiyor ve pc kendini surekli yeniden baslatıp aynı yere gelip tekrar baslatıyor ve pc öylecene kalıyor birdaha açılmıyor taki garantiye gönderip gelene kadar 4 kere pcyi garantiye yolladım recoveryden sebep ve her seferinde hdd değiştirip bana geri yolladılar ama sorun nerede bilemiyorum Pcye Tekrar Recovery Atacağım fakat Korkar duruma geldim tekrar aynı sorunlar karşılacağım diye Sizce Sorun ne Nerde yanlıs yapıyorum Yardımcı olursanız çok sevinirim googlede çok araştırdım fakat benim durumuma benzer bir sorunla karşılaşmadım

Not:pcnin Garantisi 2 ay once bitti :(

Hocam recovery dosyaları hasar görmüş olabilir.

Acer notebooklar da klasik sorundur harddisk arızaları hatta yanması. Öncelikle boş bir dvd ye recovery kalıbınızı alın zaten acer'ın kendi recovery cd oluşturucu programı mevcut. Herhangi bir sorun olduğu zaman hdd yüklü recovery yerine dvd de recoveryden yükleme yapınız.

Daha iyi bir fikir soyleyim, garantiye gönderin bir kez daha kurulum değişim yapsınlar,

Gelince: hiren boot cd 10.04 iso cd kalıbını usb veya cd ye yazdirin

Bu cd ile ghost imajını alın diskin sorun olunca virüs çökme vb. Bu image ile geri dönün

Problem solved :)

mobil<10kbps

Forum istatistikleri

Konular
128,380
Kullanıcılar
450,261
Son üye
frappuccinot

Yeni konular

Geri