ACİLL CAM ANALİZİ

mrealites

Üye
haziran 2011 tarihinde istibalden oturma odası ve special mutfak masası aldım.15-20 gün önce oturma odasında otururken (mutfakla arası açık) special yemek masasının camı bomba gibi ses çıkartarak patladı evde şok olduk.kısa bir süre neyin patladığını anlayamadık.ALLAHTAN çocuk orda yoktu yoksa kafasını gözünu yarardı.Servisi aradım bir hafta sonra geldi bunu siz kırmışınızdır dedi kendiliğinden patlamaz dedi geriz zekalı servis elemanı bizi bide yalancı yerine koydu sanki garantiden değiştir dedim aynı camı verse bile koymam bidaha resmen ölüm tuzağı.Benim istediğim bu kırılan masa special camını analiz ettirebileceğim bir yer varmı standartlara uygunmu değilmi diye bilimsel sonuç almak istiyorum.Böyle bi yer varsa yardımıcı olabilirseniz çok sevinirim.Kaç lira olması önemli değil patlayan camı analiz yaptırmak istiyorum standartlara uygunmudeğimi diye.teşekkürler

Patlayam cam temperli cam, patlamasının nedeni büyük ihtimal aşırı temperleme, doğru şekilde temperlenmemiş, eğer patladıktan sonra ufak parçalara tam olarak ayrılmış ise zaten insana zarar vermeyecektir temperli camın amacıda budur.

Patlayam cam temperli cam, patlamasının nedeni büyük ihtimal aşırı temperleme, doğru şekilde temperlenmemiş, eğer patladıktan sonra ufak parçalara tam olarak ayrılmış ise zaten insana zarar vermeyecektir temperli camın amacıda budur.

sonuç olarak doğru buz gibi ufak ufak oldu da bunu doğru temperlenmişmi değilmi bir yere analiz ettirip standartlara uygundeğildir raporu alabilirmiyiz.patlama şekli gürültü çıkarıp genleşerek patladı sağa sola saçıldı ...

Forum istatistikleri

Konular
129,349
Kullanıcılar
451,819
Son üye
Emre1773

Yeni konular

Geri