abone değişikliğinden dolayı elektiriğimi kestiler nasıl bağlarım

eyasarturk

Üye
merhaba oturduğum dairede eski abonenin aboneliğini taşıması sonucu elektirğim kesildi,
yeni abonelik başvurusu yaptım ama 48 saatte bağlanacağını söylediler, ozamana kadar buzdolabında hiçbirşey kalmaz birde küçük çocuğum var, kombiyi çalıştırmam gerekiyor, kendim bağlayabilirmiyim bağlayabilirsem nasıl ? anlatabilirmisiniz

sadee çıkan kabloları takıp şarteli açsam yeterli olurmu yoksa bu akıllı sayaçlarda reset yada manyetik kumada sistemi gibi bir sistem var mıdır ?

Kendiniz bağlar ve tespit edilirse başınız hukuki olarak derde girer. En sağlamı arkadaşın dediği gibi geçici olarak uzatma kablosu ile komşudan alın.

Abonelik başvuru belgeniz varsa sıkıntı olmaz, cezai işlem yapmazlar.
Genelde sigortayı indirip sayaç çıkışından uçları söküyorlar. Kolay iş. Elimden gelir, bağlayabilirim diyorsanız bağlayıp iyice vidaları sıkın. Ama tereddüt ediyorsanız, hiç böyle şeyler yapmadım diyorsanız hiç bulaşmayın, yaptığınız iş tehlikelidir. Bir elektrikçi çağırmanız da fayda var

merhaba oturduğum dairede eski abonenin aboneliğini taşıması sonucu elektirğim kesildi,
yeni abonelik başvurusu yaptım ama 48 saatte bağlanacağını söylediler, ozamana kadar buzdolabında hiçbirşey kalmaz birde küçük çocuğum var, kombiyi çalıştırmam gerekiyor, kendim bağlayabilirmiyim bağlayabilirsem nasıl ? anlatabilirmisiniz

sadee çıkan kabloları takıp şarteli açsam yeterli olurmu yoksa bu akıllı sayaçlarda reset yada manyetik kumada sistemi gibi bir sistem var mıdır ?
Abonelik işlemi yaptıysanız bir elektrikçi çağırıp yaptırın ama siz bağlamaya çalışmayın siz bağlarsanız ve bağlantılar yanlış ve gevşek olursa elektriği açmaya gelecek teknisyenler sizin bağlantılarınıza dokunmaz Allah korusun yangın çıkabilir veya başka hayati tehlikeler yaşayabilirisiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri