Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bak genç adam, bizler burada istediğimize yardım ederiz değil, gerçekten ihtiyacı olana yardım ederiz mantığı ile varız. gençler, öğrenciler bizim geleceğimiz ama yardım isterlerken "bu sorunun cevabı ne?" sorusuna ve benzerlerine cevap vermiyoruz. sorun ile ilgili yaptıklarını (hesap/kitap/çizim) sorun ile paylaşırsın, doğru yanlış fark etmez. bizler sana doğruya giden yolu gösteririz. senin sorduğun soruya bizler burada cevap verirsek ve sen geçer not alıp sınıf geçme olayı değil; diplomanı alıp bir mühendis olarak diplomanı aldığında ve iş hayatına atıldığında böyle bir soru ile karşılaştığında yine bize mi soracaksın? yoksa ben bunu bilmiyorum mu? diyeceksin. hayat kopyala yapıştır değildir. hayat yaşamayı hak etmektir. bilmektir. yani balık vermiyoruz, balık tutmayı öğretiyoruz. bizim mantığımız bu ve forumlar özgür alanlardır, her soruya da cevap vermek zorunda değiliz. hepimizin geçindirmekle yükümlü olduğu bir yaşamı var. burada verilen bilgi için para/bedel istemiyoruz. burasının kıymetini bil. sayısız kişinin sorununu çözmüşüz ve bir bedel almamışız sen mi bize yük olacaksın, kesinlikle hayır. emek olmadan, ekmek olmaz.
Benim Z neslinden gram ümidim yok . 60 , 70 , 80 lı yıllarda yaşayan gençlerin daha güzel bir dünya için söyleyecek bir sözü, bir görüşü , fikri , ideali vardı. Ama doğru ama yanlış. Yeni neslin tek derdi ortasına kendisini yerleştirdiği kocaman egosu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri