6 CCTV 500MT Mesafe 2 Şehir

zodehala

Üye
Havadan mesefesi 500mt olan 3 tane cami minaresine 2 şer kamera (toplam 6cctv) takıp 500mt ilerideki modem üzerinden görüntüyü istanbula (internete) aktarmak istiyoruz bunun için nasıl bir çözüm önerebilirsiniz.

Camilerin karadan birbirine uzaklığı 1500 mt den fazla ve bu minareler birbirini görmüyor)

minarelerin şerefelerine takılacak kameralar ve bu üç şerefe birbirnin görmüyor ama modemin olduğu alanı net bi şekilde engelsiz görüyorlar.

Kablo çekmemiz çok zor karadan çünkü yer dağlık 15KM kablo gider. Çözüm olarak kablosuz düşündük ama nasıl ?

kablosuz alıcı verici kullan 150 mt ile 5000mt lik cihazlar var birbirlerini görmesi gerek onunla kurulumu gerceklestirirsin

kablosuz alıcı verici kullan 150 mt ile 5000mt lik cihazlar var birbirlerini görmesi gerek onunla kurulumu gerceklestirirsin

kesinlikle kablosuz analog kamera aktarıcı tavsiye etmiyorum. görüntü berbat ve çok amatör ürünler. en iyi wireless analog görüntü aktarıcı kullandım yine de verim alamadım.

kesinlikle kablosuz analog kamera aktarıcı tavsiye etmiyorum. görüntü berbat ve çok amatör ürünler. en iyi wireless analog görüntü aktarıcı kullandım yine de verim alamadım.

pekit nasıl bir şey tavsiye edebilir sin ???

alıcı verici arasında engel olmadıgı sürece cok güzel görüntü alırsın şayet aradan agaç engeli varsa yada bina ,araclar geciyorsa elbetde karıncalanma görüntü kaybı yaşarsın :)

alıcı verici arasında engel olmadıgı sürece cok güzel görüntü alırsın şayet aradan agaç engeli varsa yada bina ,araclar geciyorsa elbetde karıncalanma görüntü kaybı yaşarsın :)

hocam elinizde engel olmadan alınan kablosuz görüntü kaydı var mı? varsa bizimle paylaşır mısınız, ben 8 kanallı, 5 ghz bandı aşağıdaki ürünü kullandım dediğiniz gibi kaliteli görüntü alamadım. cihazı her kanalda denedim, arada hiç engel yok ve direğim gayet yüksek alıcı verici birbirini görüyor. ama karıncadan görüntü görünmüyor. ben denediğim için tavsiye etmiyorum. eğer elinizde görüntü varsa paylaşırsanız seviniriz.

4 Km Wireless Video Transmitter (Fixed Camera)

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,093
Son üye
plmkenan

Yeni konular

Geri