5 katlı 10 daireli apartmanın sesli diafonunu görüntülü diafona çevirme

Bailıktada belirttiğim gibi 10 daireli 5 katlı bir apartmanın sesli diafonunu görüntülü diafonla değiştirmek istiyorum. Şuan ki diafonlar audıonun en çok kullanılan diafonlarından olanı zil ayrı. Benim baktığım diafonlar ise zil içerisinde olan yeni modeller. Ekte modelin fotoğrafı mevcut.Ben bunların dt-8 kablosu ile çekildiğini biliyorum. Kapı girişinde kapı otomatiğinde bağlamayı, dairedeki diafonları kodlamayı ve bağlantılarını da biliyorum. Size sormak istediğim tek şey şu; eski tesisatın yerine yeni tesisatı nasıl çekebilirim? Püf noktaları nelerdir? Neler önerebilirsiniz? Şimdiden herkese çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Ekli dosyalar

• 20190224_230238.jpg
    20190224_230238.jpg
    156.5 KB · Görüntüleme: 55
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu vıdeoları izledim bağlantılarını az çok biliyorum ama benim merak ettiğim kabloyu nasıl çekicem eski binada kablo nasıl kolay çekilir yöntemleri nelerdir merakım bu ve ayrıca cevaplandırdığınız içinde çok teşekkür ederim

Bu vıdeoları izledim bağlantılarını az çok biliyorum ama benim merak ettiğim kabloyu nasıl çekicem eski binada kablo nasıl kolay çekilir yöntemleri nelerdir merakım bu ve ayrıca cevaplandırdığınız içinde çok teşekkür ederim

1551042796119.jpeg
Diafon kablosu olarak ta bilinen dt8 Kablo çeşidi, apartman ve bina için sistemlerin tümünde kullanılır. Ayrıca görüntülü diafonlarda ya da diğer görüntülü ve sesli sistemlerde sistemin dışından gelen parazitlenmelere karşı koruma sağlar.

https://www.google.com/search?q=dt8...GypNXgAhUJwcQBHSDqCoMQsxgIKw&biw=1366&bih=625

https://www.google.com/search?q=ele...S-pdXgAhWnzqYKHQJfDuAQsxgIKw&biw=1366&bih=625

veya zil kablosunu bağlanıp susta vazifesi görüp , dt8 kablosu geçmek

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri