4 adet kamera ve 1 adet dvr için fikir verebilir misiniz?

abi marka yhok onlarda olsa bile sonradan yapıstırma oluyor..mesela balitech diyebilirler sana ama balitech dısardan getirip burada etiketler...dvr kartların yazılımları hepsi aynıdır tabi cakma markalıların..ama marka istersen sana evertech önerebilirim goldsand diye yaz googleye cıkar kart fiyatı: 270 dolar 4 lü olanı ama ben garanti verebilirim sana hem sıkıstırma formatı olarak harddiskte az yer kaplar ve kart pc ne hiçbir ek yük yüklemez tamamen kendi yazılımında calısır ama 40 dolara 60 dolara kartlarda ugrasırsın tabi ne kadar para o kadar iş kamera fark yapmaz görüntüden anlarsın zaten iyisini kötüsünü ama kart işini bence sansa bırakma ben evertech taktıgım müşterilerimde hiç yanılmadım zor duruma düşmedim reklam gibi oldu biraz ama :S :S

saygılar

merhaba istediğin kamera ve kayıt cihazlarını sen kuracak ve daha önce hiç kurmamış veya konuyla ilgili bilgi sahibi deilsen tavsiyem kesinlikle bu işi yapan şirketlere git kurulu sistemleri gör çünkü senin işine yarayan bir sistem yerine çok daha yüksek veya işine yaramayacak sistemler için para harcama derim bulunduğun ilde kesinlikle vardır bu işi yapanlar bu arada sistemlerini özerler pek inanma balıkçı balığım dünden kalma demez asla :)

hepsi paket halinde kablo ve harddisk hariç dvr+4 adet gece görüş kamera+adaptör
sana kdv dahil 380usd sıfır ve 2yıl garantili

bu fiyat çok güzel kayıt cihazı ve kamera özelliklerini de ekleyebilirmisiniz.bu fiyata işçilikte dahil bence süper...800 metrekarelik bir alan kameralandırılacak yoğun olduğum için sırada bekliyor 400 dolara size yaptırabilirmiyim?

arkadasım 2 yıl garantili kore malı bütün sistem 1000tl üstelik 500gb disk

4 kanal goruntu 2 kanal ses 100 fps taıwan malı dvr 2 yı garantı 500 gb hdd dahil 650 $ kamerada yine taiwan malı gece görüslu 15 m birim fiyat 120 toplam 480 $ 1130 $

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,045
Son üye
Nurullah49

Yeni konular

Geri