4-2 değisebilir çekiş gücü ve tekerlekli rc araba

Selimxx

Üye
Ben bir araba yapmak istiyorum.4-2 degisebilir çekiş gücü ve tekerlek olmasını istiyorum.4 çekiş gücü ile çalışırken off road tekerlekleri takmak istiyorum.önden çekişli iken drift yapmak istiyorum bu nedenle degisebilir tekerlek istiyorum.yaklaşık 200 lira butcem var.hız kontrolü olmasını istiyorum .Araba kabini bu ol ucak.
Screenshot_2018-08-28-10-15-54.png
Eğer bu konu ile ilgili fikriniz varsa yardıminiza ihtiyacım var.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
yüksel performans ve drift için brushless dc motor ve lipo pil kullanman gerekli bunları esc ve rc kumanda seti ile kontrol edebilirsin

Tesşekkürler başka ilgilenen varmı?

Cevaplanması gereken çok soru var;
1: Nasıl bir oran (Scale) düşünüyorsunuz 1/5 mi olacak araç yoksa daha mı küçük?
2:Hazır alım yapıp modifiye mi edeceksiniz yoksa sıfırdan mı imal edeceksiniz?
3:Tasarım yapıp bunu imal etme olanağınız var mı yoksa hazır parçaları satın alarak mı toplayacaksınız?
4:sıfırdan imalat 200 lira Bütçe ile mümkün değil olmaz. Modifiye için de yetmez.Sadece Tekerler tutar o para.
5:Elinizde bir model olduğunu varsayarak o modelin modifiyeye uyumu nedir? işi bitirip 3 gün kullanıp şasinin çatlayıp kopmasını istemezsiniz.
6:İki isteğinizinde mekaniği çok farklı.Bunları birleştirip aküple edecek parça ve bilginiz var mı?

Şimdilik aklıma gelen bunlar.Bu tür sorulara kendiniz bir cevap bulursanız o zaman daha kolay olur.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri