30 yıllık bına otomasyon fırmasına yetıstırmek uzere teknisyen/tekniker arıyoruz

PEGASUS

Üye
Binalarda bulunan, hvac klima otomasyonu, cctv, yangın algılama ve kartlı geçiş konularında tecrübeli ve/veya yetiştirilmek üzere elektrik teknisyeni ve/veya tekniklerleri aranmaktadır.
İlgilenen arkadaşların, ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu olmalıdır.
İş yeri adresi Ankara olmasına rağmen Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok şehirde iş potansiyelimiz olduğundan, kesinlikle seyahat engeli bulunmamalıdır.

Sahada, ekipman montajı, kablo uç bağlantıları, ddc pano bağlantıları, kontrol paneli yazılım programlaması, test, devreye alma ve eğitim verme görevleri arasında olacaktır.

ilgilenen arkadaşlar, buradan veya [email protected] adresinden bana ulaşabilirler.

üstad firma adı firma bilgileri felan verseydin iyi olacaktı...

Pegasus end.elektronik önlisans mezunuyum.Okulu daha bu yıl bitirdim.Elektronik bölümü mezunu olmam bi sorun teşkl edermi acaba?

Hayır sorun olmaz. MCC ve DDC panolarında biraz zorluk çekebilirsin ilk aşamada ama onu da eğitimle aşarız.
PC kullanımı ve donanımı bilgisi olması daha avantajdır. Tüm sistemlerimiz mutlaka paket yazılımlar ile kontrol edilmektedir.
CV nizi mail atarsanız, değerlendirilecektir.

Firma adı na göre, çalışmak isteyip istenmeyecağini düşünmedik ama, özellikle firma adı yazmadık.
Eğer bu sektörde biraz tecrübeniz varsa, bu konularda 30 yılldır çalışan firmanın hangisi olduğunu tahmin etmeniz gerekirdi.
İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri