3 fazlı motor

Selamün aleyküm merhabalar arkadaşlar
Arkadaşlar sizce
Üç fazlı motorlarda neden nötr olmaz tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Selamün aleyküm merhabalar arkadaşlar
Arkadaşlar sizce
Üç fazlı motorlarda neden nötr olmaz tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum..

Bu soru Tecrübesiz arkadaşlarında cevap verebileceği türden bir soru hatta meslek lisesi 1. sınıf öğrencilerinin rahatlıkla cevaplayabileceği türden :)

mufettiş yazan bir nıckın soracagı sorda değil, cevapda değil, yazılmamaış, okunmamasış olmasını tercıh ederım...:mad:
Hocam nickke neden takıldıniz anlamış değilim bunu bir tarafa bırakın sorduğum soru abes bir soruda değil buna rağmen böyle davranmanız çok anlamsız..!!
Müfettiş olunca,bende korktum cevap yazmaya :rolleyes: Hem,vaktini ziyan etmeyelim müfettiş beyin.

Enodiyatör arkadaş gayet basit bir şekilde açıklamış meslek lisesi elektrik bölümü 1. Sınıf öğrencisi bile bilir demiş bunun üstüne daha ne denir. Sen daha 3 fazlı motora nötr bağlanıp bağlanmayacağını bilmiyorsan kusura bakma bırak otomasyoncu olmayı elektrikçi bile olamamışsın demektir

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri