2+1 ses sistemi hk.

canoon28

Üye
Merhaba arkadaşlar arabada 2+1 ses sistemi kullanmak istiyorum. arabada 12 volt 220 volt çevirici 300w invertör var. 2+1 in 220 voltta çektiği akımı kutusunda bulamıyorum 2+1 ses sisteminin çektiği akım hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

Çok bi akım çekmez 300 watt inverter çalıştırır.

2+1 in içindeki düşük gerilim kısmından besleyerek aradan inverteride çıkartabilirsiniz muhtemelen.

Besleme voltajını ölçmek gerek. 12 volt ise invertere gerek kalmaz.

Çok bi akım çekmez 300 watt inverter çalıştırır.

2+1 in içindeki düşük gerilim kısmından besleyerek aradan inverteride çıkartabilirsiniz muhtemelen.

Besleme voltajını ölçmek gerek. 12 volt ise invertere gerek kalmaz.
cevabınız için teşekkür ederim kafama takılan kısmı jamesonun 2+1 i 200 watt çekiyor diğerlerinde yazmadığı için sordum.

2+1 Ses sisteminin arkasındaki etiketi resmini cekip eklermisiniz?

Dostum etiketini çekemiyorum çünkü daha almadım çektiği gücü o yüzden soruyorum ki alabileyim.
Sen ürünün bilgisini vermeden neye göre çektiği akımı ya da amperi söyleyecekler ki ? En azından ürünün linkini atarsın bilgileri varsa o bilgiler doğrultusunda ustalar yardımcı olur.

Sen ürünün bilgisini vermeden neye göre çektiği akımı ya da amperi söyleyecekler ki ? En azından ürünün linkini atarsın bilgileri varsa o bilgiler doğrultusunda ustalar yardımcı olur.
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. @acemi1111 etiketimde sadece 220 volt 50 hertz yazıyor zaten çektiği akım yada güç yazsa sormam bilen vardır diye sordum.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. @acemi1111 etiketimde sadece 220 volt 50 hertz yazıyor zaten çektiği akım yada güç yazsa sormam bilen vardır diye sordum.
O giriş voltajı. Ya 12 v ya da 5 v ikisinden biri. 12 v ise direk bağlasın 5 volt ise sabit voltaj regülatöru kullanırsın.

Bende evde 4+1 ses sistemi var. 2+1 benzeri bir urun. Aksam etiketi varsa bakayim eklerim buraya.

Elimdeki ampli ye ait etiket resmi aşağıdadır.

Resimdeki 4+1 ampli 230 voltta 200 ma akim cektigi yazılmış. 230x0.2= 46 watt guc yapar.

Bu bilgiyi baz alabilirsiniz. Ürünlerde ufak oynamalar olsada bu değer yakınlarında guc çeker.

20200908_180606.jpg

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri