1500w peak/750w rms kicker l5 bass

hbekil

Üye
Merhaba arkadaşlar arabama yeni bir kicker L5 modeli 38cm kare bass aldım basımın değerleri 1500w peak/750w rms. Şimdi benim bu bassı öttürecek ama patlatmıcak bi amfiye ihtiyacım var.piyasada satılan bikaç marka dışında çoğu amfilerin değerleri şişirme. O bikaç markanında fiyatlarıda yüksek.burda bana el yapımı bassıma uygun değerlerde amfi yapabilecek arkdaşlar varsa görüşelim.msn adresim ******@yahoo.com
bassımın detaylı teknik değerlerini solo-baric l5 | kıcker sitesinde bulabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
el yapımı amfi ile uğraşmak yerine
ikinci el bir amfi alabilirsin
edison ed1000a bu bass gibi iki taneyi rahatlıkla öttürür

Yorumun için tşk ederim olabilir aslında.ilerde bu basstan bi tane daha almayı düşünüyorum ikisi 3000w peak /1500wrms yapar. Peki bana bu tür güçlü en az 1000rms güce sahip iki tane kicker l5 bassı rahat besliyebilecek başka hangi amfileri önerebilirsiniz arkadaşlar.

bence yapmak yerine satın almak daha mantıklı yapmakta kolay değil smps devresi düç devresi, ton kontrol katı vs.
eğer ilerde 2 tane takıcaksan tek anfi ile 2sini çalıştırırsın bağlatıları değiştirdiğin zaman l5 4+4 ise2 ohm'a 2+2 ise 1 ohm da düşer ama bobinlerinin kaç ohm olduğu önemli

bass için mono anfi önerim bütcen iyi ise
kıcker zx1500
4 ohm'da 500Wrms
2 ohm'da 1500Wrms

kıcker zx750
1 ve 2 ohm'da 750Wrms

jbl 600.1
2 ohm'da 580Wrms

jbl gto 7001e
2 ohm'da 700Wrms

Kicker amfinin fiyatlarına baktım uçmuşlar 1000 liradan filan bahsediyolar.jbl fiyatı kickera göre biraz daha uygun.başka gücüne güvenebilceğim bildiğiniz güçlü kuvvetli amfi marka ve modelleri varmı arkadaşlar ama fiyatı uygun olsun istiyorum 500 lira veremicem bi amfiye.

valla jbl 75.4 ü kullansan hayli hayli yeter bence daha fazlasıda miting aracı gibi olur biz 75.4 le opel combonun tavanına göbek attırıyoduk bence fazlasına gerek yok

JBL1200.1 CLASSD 2 ohmda 1200w RMS 2.el fiyatı 300 ile 350 TL arası senin işini fazlasıyla görür mono low pass filtre Aktif filtre ile tam bir bass amfisi senmi satıyorsun dersen hayır ben satmıyorum googleden arattır satıcı çok orda...

JBL1200.1 CLASSD 2 ohmda 1200w RMS 2.el fiyatı 300 ile 350 TL arası senin işini fazlasıyla görür mono low pass filtre Aktif filtre ile tam bir bass amfisi senmi satıyorsun dersen hayır ben satmıyorum googleden arattır satıcı çok orda...

bu dediğin amfi kafama yattı biraz araştırayım sağol eyvallah

bu anfi kickera nefes aldırmaz hoperloru dağıtır soliim cünkü cok güçlü mesela 750 watt rms bi hoperlorun varsa ona ancak 600 watt rms lik bi anfi tak yoksa yakarsın

bu anfi kickera nefes aldırmaz hoperloru dağıtır soliim cünkü cok güçlü mesela 750 watt rms bi hoperlorun varsa ona ancak 600 watt rms lik bi anfi tak yoksa yakarsın

peki bildiğin 600rms L5 i besliyeceğim amfi varmı?

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri