12v Selenoid Bobin Hk.

Fatih-bey

Üye
Merhabalar.
Aşağıda resmini göstermiş olduğum selenoid bobine yakın değerlerde bir ürün aramaktayım. Ancak maalesef hiçbir şekilde bu tarz bir ürüne rastlamadım. Üreticinin web sitesini incelediğimde, sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanıldığı belirtiliyor fakat ürüne ait bir ilan bir satış vb. de rastlamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek, daha önce rastlayan veya yakın değerli farklı bir ürün tavsiyesinde bulunan olabilir mi?
Ürün sürekli aç kapat işlemi yapmayacak, sadece belirli aralıklarla, üstünde birkaç kg olan bir kapağın altında dil görevi görecek, selenoide enerji verildiğinde selenoid pim i içeri çekilecek ve kapak aşağı düşecek ve bu da anlık olacak.
Hayırlı günler dilerim.

Model No: SDO-0629L
Type: Linear Solenoid(Pull-type Solenoid)

Total weight: about 47g
Plunger weight: about 8g
Size: 28.7*19.05*19.05mm

While 50% duty cycle
Max on time: 55S
Rated voltage: DC12V
Power(20℃): 8W
Stroke: 0-6mm
Force: 700-100gf

Ekli dosyalar

• a1.jpg
    a1.jpg
    20.2 KB · Görüntüleme: 13
  • a22.jpg
    a22.jpg
    147.4 KB · Görüntüleme: 13
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar.
Aşağıda resmini göstermiş olduğum selenoid bobine yakın değerlerde bir ürün aramaktayım. Ancak maalesef hiçbir şekilde bu tarz bir ürüne rastlamadım. Üreticinin web sitesini incelediğimde, sanayi tipi bulaşık makinelerinde kullanıldığı belirtiliyor fakat ürüne ait bir ilan bir satış vb. de rastlamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek, daha önce rastlayan veya yakın değerli farklı bir ürün tavsiyesinde bulunan olabilir mi?
Ürün sürekli aç kapat işlemi yapmayacak, sadece belirli aralıklarla, üstünde birkaç kg olan bir kapağın altında dil görevi görecek, selenoide enerji verildiğinde selenoid pim i içeri çekilecek ve kapak aşağı düşecek ve bu da anlık olacak.
Hayırlı günler dilerim.

Model No: SDO-0629L
Type: Linear Solenoid(Pull-type Solenoid)

Total weight: about 47g
Plunger weight: about 8g
Size: 28.7*19.05*19.05mm

While 50% duty cycle
Max on time: 55S
Rated voltage: DC12V
Power(20℃): 8W
Stroke: 0-6mm
Force: 700-100gf
https://www.direnc.net/large-push-pull-solenoid-adafruit
Bu ürün var , sisteminizde basınçlı hava varsa pnmatik silindir kullanırsanız daha uzun ömürlü olur.

https://www.direnc.net/large-push-pull-solenoid-adafruit
Bu ürün var , sisteminizde basınçlı hava varsa pnmatik silindir kullanırsanız daha uzun ömürlü olur.
Cevap için teşekkürler. Ancak, bir kutu düşünün ve kutunun altı menteşeli kapanır açılır bir kapak ve bu kapağı bu selenoid tutacak. Ben selenoid i tetiklediğimde selenoid mil i içeri girecek ve kapak aşağı doğru açılacak. Tek kullanılacak yer budur. Bu yüzden ilgili resimlerdeki mil e benzer bir ürün aramaktayım

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri