12 Volt Led Lamba (Solar Sistem İçin)

elektrofizikci

Usta Üye
12 Volt Led Lamba (Solar Sistem İçin) _ Kutu Açılımı ve İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Bu bölümde kurmaya çalıştığım güneş paneli sistemi için aldığım dört adet 12 Volt 9 Wattlık Led lambanın kutu açılımını ve incelemesini yaptım. Bir kaç tane fotoğraf da 220 Volt olanın içinden koydum. Normalde ham videoalarım 30 dk tutuyordu. Malesef bir çok verimli sohbeti sildim. Bir led lamba için çok uzun süre diye. Çok kaptırıyorum videoya başlayınca kendimi :) Solar sistem videosu da çok yakında sizlrle olacak. Takipte Kalın.

Fotoğraflar:
https://www.facebook.com/pg/umityavuzarslan55/photos/?tab=album&album_id=912670865587829

Video:

Aslında ince olabilirmiş zaten içinde pcb ve smd ledlerden başka birşey yok, ellerindeki armut kalıbı kullanmışlar anlaşılan :).

Ümit kısa bir video denemesi de manuel modda yap sonucu kendin gör, otomatikte odak (zum) çok oynuyor.

Son düzenleme:
Aslında ince olabilirmiş zaten içinde pcb ve smd ledlerden başka birşey yok, ellerindeki armut kalıbı kullanmışlar anlaşılan :).

Ümit kısa bir video denemesi de manuel modda yap sonucu kendin gör, otomatikte odak (zum) çok oynuyor.
Çinliler sever ellerinde kalanı kullanmayı... Cep telefonu ile çektiğimi biliyorsun değil mi abi ? :) Pek ayarları incelemeye vaktim olmuyor. Her anım dolu dolu :) vizeler finaller... coming finallyyy

Finalleri görelim diorsun, biz de görecek miyiz? :D.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri