10 kilowatt gücü nasıl alabilirim?

merhaba. Lunaparktaki bir tren sistemini düsünün. bir parkın içine kurulacak. Orada kafeler var. Bu sistemin 10 kilowatt'lık gücünü bu kafeden alabilir miyim enerji için? bunun cevabını nasıl arastırabılırım? yani neye gore ben bunu hesaplarım?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
park yakınlarında saha dağıtım kutuları (box)'na bakmak lazım. yük olarak müsait olan dağıtım kutusu var mı diye tedaşa sormanız lazım.

alamazsınız dagıtım yada enerji merkezi nesiyse oradan hat çekmeniz gerekir

Kafeler, ticarethane grubundadır. Elektrik dağıtım şirketine guc artışı için başvurmanız gerekmektedir.

İlgili ticarethane nin bir elektrik projesi vardır. Dağıtım şirketi onayı olmadan(yeni proje) ilave yapamazsınız. Bu suc tur. Usulsüz kullanımdır.
Diğer taraftan yapıldığı taktirde , bir ticarethanenin guc ilavesinden dolayı proje gücünün ℅20 üzerine çıkması halinde yine proje tadilatı(guc artışı) isteyeceklerdir.

Bölgenizde ki elektrik dağıtım şirketinden bilgi alabilirsiniz.

Kafeler, ticarethane grubundadır. Elektrik dağıtım şirketine guc artışı için başvurmanız gerekmektedir.

İlgili ticarethane nin bir elektrik projesi vardır. Dağıtım şirketi onayı olmadan(yeni proje) ilave yapamazsınız. Bu suc tur. Usulsüz kullanımdır.
Diğer taraftan yapıldığı taktirde , bir ticarethanenin guc ilavesinden dolayı proje gücünün ℅20 üzerine çıkması halinde yine proje tadilatı(guc artışı) isteyeceklerdir.

Bölgenizde ki elektrik dağıtım şirketinden bilgi alabilirsiniz.

ticarethane değil bu elektrik trenin biletini kesecek olan yapıda bir tane tali pano var ordaki panodan.. Sonucta bu belediyenin işi.. yapılan kentmeydanı projesinin içindeki bir yapıdan alacagız.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri