“UYGULAMALI” FATEK PLC Eğitimine Davetlisiniz

emrebahtiyar

Fatek PLC Temsilcisi
Değerli Müşterimiz,

Sizleri FATEK ailesinin ekonomik kompakt serisi modüler kontrolörü ile tanıştırmak istiyoruz. FATEK PLC sıcaklık, servo/step motor, encoder, ağırlık ölçümü, haberleşme uygulamalarında ekonomik çözümler sunan bir kontrolördür. Yeni ürünleri ile ürün ailesini genişleterek, gelişmiş fonksiyonları ile teknolojik çözümler sunmaktadır.
FATEK PLC nin yeniliklerinden haberdar etmek ve uygulamalarımızı paylaşmak amacıyla BURSA Bayimiz ÖZTÜRK OTOMASYON ile düzenlenen “Uygulamalı, ÜCRETSİZ Eğitimimize” sizleri bekliyoruz. Eğitime kayıt yaptırmak için 09 Ocak 2010 tarihine kadar katılım formunu doldurup aşağıdaki irtibat adresine ulaştırmanızı rica ederiz.

Not :
Katılımcıların, dizüstü bilgisayarları ile gelmeleri rica olunur.
Her firmadan en fazla iki katılımcı kabul edilebilir.

Eğitim Tarihi
16 Ocak 2010

Eğitim Yeri
Bursa Almira Otel

Eğitimi Veren
Ülkü GÖKTÜRK
(Otomasyon Sist. Sorumlusu)
Petek Teknoloji Ltd.Şti.

Eğitim İrtibat Bilgileri
Tel : 0224 443 43 25
Faks : 0224 443 41 63
[email protected]
[email protected]

Ekli dosyalar

• FATEK Eğitim Katılım Formu.doc
    373 KB · Görüntüleme: 29
  • FATEK Eğitim Davetiye.pdf
    281.9 KB · Görüntüleme: 27
İstanbulda neden düşünülmedi bu organizasyon?...
Ama yine de güzel bir çalışma olacağı düşüncesindeyim

Sn. emrebahtiyar,

Eğitimin saatleri ile ilgili herhangi bir bilgiye denk gelmedim. Sakıncası yoksa bizi bu konuda da bilgilendirir misiniz? Cumartesi günleri çalışan biri olarak izin alabilmem için saatleri de bilmem gerekiyor.

Saygılarımla,

Arkadaşlar eğitim programı katılım formunun altında var diye yazmayı atlamışım.
Eğitim saat 10:00 - 18:00 arası olacaktır.

Ayrıca eğitimi Cumartesi günü yapmamızın sebebi ise çalışan birçok arkadaşımızın daha rahat geleceğini düşündüğümüz içindir.

iyi çalışmalar

Kusuruma bakmayınız, ben sadece davetiyeye ve konuya baktım. Yardımlarınız için ve bu imkanı bizlerle paylaştığınız için size teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla,

Forum istatistikleri

Konular
128,238
Kullanıcılar
450,047
Son üye
alperenyildiz5252@hotmail

Yeni konular

Geri