2. Uygulamalı Fatek PLC Programlama Eğitimi Çekilişi (7 Ekim, Eskişehir-İbis Otel)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve Petek Teknoloji işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 10 üyemize Fatek PLC Programlama Eğitimi hediye ediyoruz. Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişde mesaj sınırı yoktur. Forumumuza Eylül 2010 tarihinden önce üye olan üyeler katılabilir.

- ÖNEMLİ : Eğitim Eskişehir-İbis Otel de 07 /10 /2010 tarihinde Saat 9:30 da gerçekleştirilecektir ve 1 gün sürecektir. Eskişehir'e gitme imkanı olan veya orada ikamet eden üyelerin çekilişe katılması uygun olacaktır.

- ÖNEMLİ : Çekilişe katılacak olan arkadaşların PLC altyapısı olması daha uygun olacaktır.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

Fatek PLC Programlama Eğitimine katılmak istiyorum

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 1 Ekim tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü 2 Ekim tarihinde konuya eklenecektir. Eğitim 7 Ekim tarihinde Eskişehir-İbis Otel de düzenlenecektir. Eğitim ile ilgili ayrıntılı bilgi ekteki dökümanda verilmiştir.

Etkinlik sponsoru ; Petek Teknoloji

Tüm forum üyelerine iyi şanslar...

Ekli dosyalar

• Eskişehir Eğitim.pdf
    498.7 KB · Görüntüleme: 162
Son düzenleme:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri