Şofben suyu açınca gücü kesiyor

Su giriş cıkıs uclarını degistirerek deneyin.. Bırde baglantı yerlerınde, conta, keten vs pisliği kalmasın..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Su giriş cıkıs uclarını degistirerek deneyin.. Bırde baglantı yerlerınde, conta, keten vs pisliği kalmasın..

sorunun şofbende olmadığını gördüm bataryalarda da sıkıntı yok elektrikçiden 3 2.5 kablo ve erkek fiş aldım şofbene gücü prizden verdim 3.kademede bile çalışıyor suyu ısıtıyor. sorun muhtemelen buat ile şofben arasındaki sigorta bağlı eski kabloda olabilir yarın sabah deneyeceğim yeni kabloyla değiştireceğim bakalım çalışacakmı

Şofben için yeni bir hat çekilmesi lazım ilerde hiç başınız ağrımaz en azından.
Buatla falan uğraşmadan sigorta panosundan direk çekilmesi en doğrusu olacaktır.
32 amper bir sigorta şofbene tahsis edilmeli.

Şofben için yeni bir hat çekilmesi lazım ilerde hiç başınız ağrımaz en azından.
Buatla falan uğraşmadan sigorta panosundan direk çekilmesi en doğrusu olacaktır.
32 amper bir sigorta şofbene tahsis edilmeli.

kiracıyım o yüzden gerek yok boş masraf olur bana ev sahibinin düşünmediği benim umurumda olmaz reis

Kiracı olmanız can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmanıza bahane olmamalı.
Biz burada bir aile ortamı gibi kardeşlerimizi düşündüğümüz için en iyisini en doğrusunu elimizden geldiğince aktarmaya çalışıyoruz.
Tabiiki son karar sizin yapacak bişey yok.

kiracıyım o yüzden gerek yok boş masraf olur bana ev sahibinin düşünmediği benim umurumda olmaz reis
Şofben işi sakat iş..o evde oturan sensin..yangın çıksa öbür tarafa ilk giden sen olursun ev sahibi değil..4 mm kablo kesiti ve 32 amper sigorta ile şofbeni calistirabilirsin..diğer türlü tehlikeli..he 3.kademeyi hiç çalıstirmazsan 2.5 mm 25 amper sigorta iş görür!

Kiracı olmanız can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmanıza bahane olmamalı.
Biz burada bir aile ortamı gibi kardeşlerimizi düşündüğümüz için en iyisini en doğrusunu elimizden geldiğince aktarmaya çalışıyoruz.
Tabiiki son karar sizin yapacak bişey yok.

orası doğru haklısınız önümüzdeki sene konut kredisi çekip doğalgazlı daire bakacam duş alırken çarpılıp ölmeden önce :)
Şofben işi sakat iş..o evde oturan sensin..yangın çıksa öbür tarafa ilk giden sen olursun ev sahibi değil..4 mm kablo kesiti ve 32 amper sigorta ile şofbeni calistirabilirsin..diğer türlü tehlikeli..he 3.kademeyi hiç çalıstirmazsan 2.5 mm 25 amper sigorta iş görür!

öneriniz nedir kablo ve sigorta olarak ama buat a bağlayacağım kendimce ana sigortaya para harcayamam epey borcum var

Forum istatistikleri

Konular
128,332
Kullanıcılar
450,176
Son üye
electrical_engineer

Yeni konular

Geri