Şebeke analizörü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bilgiyi bilenden almaya geldim. Elektrik usta sın dan almaya geldim. Teorisyenden değil.

Alfabe biliyosun belki ama el yazın çok okunaksız.
Arkadaşım bu şekilde davranarak eline birşey geçmez. Sana yardım etmeye çalışan üyeler tecrübeli, konu hakkında bilgisi olan üyeler. Tamam belki teknik bilginin yetersizliğinden dolayı yazılanları anlamıyor olabilirsin, bunu nazikçe belirtsen inanıyorum ki anlayabilmen için herkes elinden geldiğince anlatmaya çalışacaktır. Sert sirke küpüne zarar verir. Burada bilgiye ulaşacak olan sensin, bilgi sahibi olanlar sana cevap verecek üyeler. Kaldı ki bilgi çağında, bilginin çok değerli olduğu günümüzde buradaki üyeler sana tecrübelerini, bilgilerini hiçbir karşılık beklemeden paylaşıyor. Sinirlenmene gerek yok, eleştiriye açık olmalısın yoksa sen kaybedersin.

Cuma vakti kimsenin kalbini kırmaya gerek yok. Sn Fatihetrk1 daha genç yaşı 25.
İnsanlar hata yapabilir önemli olan hatalarında ısrarcı olmamalarıdır.
Anlamadığınız kısımları açarak sorarsanız sorunuza net cevap alırsınız.
Bu arada herkese hayırlı cumalar...

Ben arkadaşlara teşekkür ettim yorum yapmayın dedim ancak polemik devam etti. Kim laf atıyorsa cevabı var bizde.

Beyefendi ye katılıyorum polemik olmasın artık. Bilgisi olan varsa paylaşsın. Hayırlı cumalar.

Beyefendi ye katılıyorum polemik olmasın artık. Bilgisi olan varsa paylaşsın. Hayırlı cumalar.

Sen hala kafanın dikine gidiyorsun arkadaş. Allah seni ıslah etsin !...

Ama problemini anlıyorum bir konu hakkında soru sorabilmek için o konuda minimum bilgiye sahip olmak gerekir !

Karşılıklı atışmalar nedeniyle konu kapatılmıştır. Lütfen daha sakin olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,238
Kullanıcılar
450,047
Son üye
alperenyildiz5252@hotmail

Yeni konular

Geri