Şarj dinamosu soket bağlantıları

Yunus4200

Üye
Selamun aleyküm aracıma başka aracın şarj dinamosunu taktırdım harici aksesuarlara orjinal şarj dinamosunun yetmemesi sebebi ile sorunum şu dinamo 16 v ile yüksek şarj ediyor ve benim şüphelendiğim şu ki şarj dinamosunun üzerinde lamba soketini taktığımız fişin yanında bir adet daha fiş var ben bu fişin şarj dinamosuna başka bir modül bir devre bağlanarak o soketten voltajı dengelediğini düşündüm acaba yanlışmı düşünüyorum bu yüksek güçlü bir şarj dinamosu bu arada en az 100 amper 120 amper civarıdır şimdi bu şarj dinamolarının üzerindeki akü bağlantı + bağlantı vidası harici 2 adet yan yana bulunan fişler ne işe yarıyor birisi gösterge lambasına bağlanıyor ama diğeri nedir şimdiden yardımcı olanlara teşekkürlerimi iletiyorum

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bu taktirdiginiz alternatorun marka modelini ekler misiniz? Bakalim. Ayrica baştaki ucun yanında bir harf sayi belirteç olmali onuda yazmalısınız.

Mümkünse bir iki resimde faydalı olur.

Markası silinmiş soketin olduğu yeri fotoğraflayıp atabilirim dinamonun arkasında hatta pompa gibi bişey vardı
Screenshot_20210503_160826_com.android.chrome.jpg

Dinamo buna benziyor

Markası ve modeli bu olsa gerek: Wutse Mitsubishi L300 (vakumlu tip)

Konu hakkında bilgisi olan yokmu şarj dinamosund 2 li soket varsa 1i ikaz lambası gösterge lambası ise diğeri ne olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri