İmaj Alma/Yedekleme Programı arıyorum.

Hdd yi komple imaj alan bir program ihtiyacım var. Norton Ghost programı gibi. Kullanığınız bildiğin modern ücretsiz programlar var mı? Win10 ile kullanmak istiyorum.

Norton Ghost Win 10 da kullanılmıyor mu ?

Eğer o yoksa Acronis True İmage vardı zamanında oldukça güzel bir programdı, halen varsa kullanabilirsiniz.

Program bu evet, Hiren's Boot Cd ler olurdu önceden, onun içinde olurdu. Extradan lisanslamaya gerek kalmazdı.

Artık Win10 da falan format çok basit olduğu için çok fazla gerek duymuyoruz. Xp olduğu dönemlerde format en kısa sürse bir saat sürerdi, hele birde cd romun iyi okumaz yada format cd si çizik oldu mu, saatlerce uğraşılırdı. O zamanlar çok kullanırdık nortonu, acronisi.

AOMEI OneKey Recovery 1.6

bu program ücretsiz. iş görecek gibi...

Bu tür trial programlar her ne kadar 30 gün ücretsiz dese de, tam imajı alırsınız kaydet dediğinizde lisans isteyebilir. İnşallah o türden bir program değildir.

Bir defasında 1 terrabaytlık harddiskten veri kurtarmam gerekmişti, eski yavaş bir pc, bu şekilde 30 günlük deneme sürümü olan bir veri kurtarma programı kullandım, 9 saat 22 dakikada taramayı bitirdi, verileri buldu, verileri kaydet dedim, kaydetmek için satın almalısınız dedi :( Ölürmüsün, öldürürmüsün...

AOMEI OneKey Recovery 1.6

1.6.2 versiyonu ücretiz ve win10 ile iyi çalıştı. Sonraki versiyonlar. Demo ücretli.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri