İki akımı tek akıma dönüştürme

has4444

Üye
Merhaba arkadaşlar, açıkçası başlıkta biraz saçma olsa da sizlere birşey danışmak istiyorum. Aracımda sinyalden gelen elektrik akımı ile stoptan gelen elektrik akımını birleştirmek istiyorum. Yani olayım şu. Takacağım lamba sürekli yansın ancak sinyal verdiğimde yansın sönsün şeklinde bu konuda yardımcı olabilecek biri olursa çok sevinirim.

stoptan gelen elektrik akımı demişsin. stop dediğin nedir?

Merhaba arkadaşlar, açıkçası başlıkta biraz saçma olsa da sizlere birşey danışmak istiyorum. Aracımda sinyalden gelen elektrik akımı ile stoptan gelen elektrik akımını birleştirmek istiyorum. Yani olayım şu. Takacağım lamba sürekli yansın ancak sinyal verdiğimde yansın sönsün şeklinde bu konuda yardımcı olabilecek biri olursa çok sevinirim.
bu iş biraz maliyetliolur sen park modülü gibi birşey istiyorsun galiba diğer türlü röle vs kullanman gerekli

Frene basınca fren lambasi da mı yanıp sönecek. Böyle iş trafik kurallarına aykırı.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri