ölçme tekniği çalışma sorularını çözemedim.

bide işlemediği yerden kardeş ya.. cok araştırdım coğunu yaptım bgnde yapamadklarım için bu knuyu actım . dğru mu diye kntrol edicektm ama yrdm eden olması saolsunlar :S

Kardeş bakın ben salak değilim soruları yapmaya calış 3 gndrde uğraşıyorum bilemediğim sorular var . yaptıklarımıda dğrumu diye karşılaştırcaktım ne var ki bnda. öğretmen öğretse sormam ztn ki ya . kafam cok karıştı sadece

Cevapladığınız soruların cevaplarını bizimle paylaşırsanız doğruluğu konusunda, cevaplıyamadıklarınız için ise fikirlerinizi paylaşın ki yardımcı olalım.

Kardeş bakın ben salak değilim soruları yapmaya calış 3 gndrde uğraşıyorum bilemediğim sorular var . yaptıklarımıda dğrumu diye karşılaştırcaktım ne var ki bnda. öğretmen öğretse sormam ztn ki ya . kafam cok karıştı sadece

Kardeşşş ! Türkçe'mizi doğru kullanmanı tavsiye ederim... İnan bana biz de "salak" değiliz. Senin kardeşin olabilmek için de, bir hayli yaşlıyız.
Hele öğretmeninin öğretmeden sorduğunu iddia etmen, hiç doğru değil. Bizlerde öğrenci olduk... Aslında hala öğreniyoruz.

Örneğin 35. sorunun cevabı sence nedir ?

sadece internetten değil, farklı yerlerdende araştırma yapabilirsin. bunun için işletmelerden, kütüphanelerden ve bilgili mühendis yada teknik öğretmen ve teknikerlerden bilgi alabilirsin. Ayrıca bu soruların bir çoğunun cevabı kolayca yapılabilecek mantıksal sorular. kolay gelsin.:cool:

sayın yucel74 bütün soruları bu sitede cevaplamaz çünkü siz öğrenci olduğunu için kendi yapman gerekiyor siz belki derste öğretmeni dinlemiyorsunuz ve dinleyemen öğrenciler asla kesin senin cevap veremezler üzgünüm yapacak bir şey yok ...

Bunu yapamıyorsan kardeşim hani demişsin ya ben salakmıyım diye gerçekten öylesin demek hoca sana öğretmediği seyi neden sorsun saçmalamadan dersine düzgünce çalış forumda gerekli bilgide var armut piş ağzıma düş yok araştır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri