gaziantep şehitkamil E+L mühendislikte teknik eleman olarak çalışyorum.

çorum eml mezunuyum, çorumda mermer fabrikasında elektrikçi olarak görev yapıyorum

2000 dnzli anadolu teknik ve eml lisesi teknik lise mezunuyum TURİZM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞIYORUM

1996 ZKÜ Elektrik Programından mezunum,İstanbul/Taksim de Elektrik Proje Bürosunda Proje Tasarım Sorumlusu olarak çalışmaktayım

2003 elektrik MYO MEZUNUYUM. İZMİR K.PAŞADA KOGENARASYON TESİSİNDE OPERATÖRÜM..

hidroelektrik santralinde kumanda operatörü olarak çalışıyorum.

merhaba 95 düzce eml elektrik mezunuyum halı üretim firmasının elektrik Bakım servisinde calışmaktayım.aynı zamanda vidalı kompresörle ilgi 3 senelik deneyim sahibiyim dışarıda bu işle ilgili takılıyorum....saygılar kolay gelsin

endustrıyel otomosyon bolumu mezunuyum 2008 su anda ıscı olarak calısıyorum ama bu sırada yangın sıstemını kurmayı ogrendım sımdı ufaktan ufaktan takılıyorum ve su anda hangı alana yonelecegımı bılmıyorum yapılan otelde aydınlatması otomosyonla yapılıyo ama cok bılgım yok nereye yonelmıyım planı olmayan ınsan ölü insandır...

yıldız teknik üni. elektrik müh. okuyorum. Daha önce avcılar teknik lisesinde ve kültür üni. meslek yüksek okulunda eğitim gördüm. Bir çok işte çalıştım şimdiye kadar, şu sıralar serbest olarak pano-otomasyon işi yapıyorum.

2003 ege myo mezunuyum 5 yıl medikal cihazlar 1 yıldır da medikal , endüstriyel elektronik ve otomasyon üzerine çalışmaktayım.

Forum istatistikleri

Konular
128,206
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri