2003 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ elektrik teknikerliği mevzunuyum.TÜRKTELEKOM da çalışmaktayım

marmara tef elektrik öğretmenliğinde uzatmalardayım. aynı zamanda 2 senedir mühendislik bürosunda çalışmaktayım proje-tasarım alanında

konyada beyaz eşya servisiyim

bende 2004 eml mezunuyum 2 yıldır yurtdışındaydım şu an bir iş bulamıyorum şartlar çok kötü ve verilen ücretler çok düşük saygılarımla

Merhaba arkadaşlar 2000-2006 arası Tedaş' a bağlı yüklenici firmada sayaç okuma işi yaptım 2006- 2007 arası organik gübre üreten bir fabrikada teknisyen olarak çalıştım 2007 den buyana özel bir enerji santraline operatör olarak çalışıyorum.

elektrik pano üretimi yapan bi firmada kalite kontrol şefi olarak çalışıyorum istanbuldan

bir dondurulmuş gıda fabrikasında çalışıyorum buranın elektrik teknikeriyim buradaki elektrik sorumlusuyum buradaki arızılar olsun pano işleri olsun onları yapmaktayım vede soğutma kompresörlerine bakıyorum grasso vidalı kompresörler yani kısacası fabrikanın elektrik sorumlusuyum iyi çalışmaşlar

elektrik bölümü meslek lisesi mezunuyum transformatör imal eden bir fabrikada yüksek gerilim test laboratuarında çalışıyorum.

Ambalajlı su söktöründe üretim ve Bakım şefi olarak çalışıyorum. 95 mezunu elektrik teknikeriyim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri